Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem, akiknek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiknek már volt herpes a nemi szervén. Milyen gyakran újult ki? Mit tett azért, hogy ne újuljon ki a betegség?

Figyelt kérdés
Nekem már volt, és mindenhol azt olvasom, hogy egy életen át megmarad, csak tünetmentes. Ezzel tisztában is vagyok, csak azzal nagyon nehéz együtt élni, hogy azt írják, hogy negyedévenként spontán kiújul meg, hogy folyamatosan fertőz. Szóval nagyon rám ijesztettek! Akiknek volt, mi a tapasztalata?
2012. márc. 24. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak,hogy megmarad egy életen át,át is terjed..HASZNÁLJATOK MÁR GUMIT AZ ISTEN SZERELMÉRE.meg nem árt mosakodni..
2012. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van. Én is megijedtem egy kicsit, mikor azt mondták, hogy negyedévente kiújul, hiszen nem túl kellemes dolog, de úgy voltam vele, hogy majd kiderül tényleg így van e, mit izgassam magam rajta...


Nekem először tavaly májusban volt, azóta egyszer éreztem úgy, hogy mintha ki akarna jönni, egyből el kezdtem szedni a gyógyszert rá meg kenegettem magam, kicsit megijedtem, de semmi történt. Volt rajtam egy seb, egy ideig stagnált a dolog, nem változott, aztán egyszercsak eltűnt, nem rosszabbodott a helyzet.


Próbálj meg egészségesen élni(alvás, evés, ivás), figyelj magadra, mert ha legyengül az immunrendszered, akkor vagy veszélyeztetve.


Egyébként pedig nem fertőz, csak aktív állapotban. Amikor úgy érzem baj van, akkor a biztonság kedvéért használunk gumit, nem akarom, hogy baja legyen, de egyébként máskor nem azzal védekezünk.


Aki pedig azt írta, hogy az isten szerelmére, használjatok már gumit, annak azt üzenem, hogy a nemi herpesz nem csak nemi úton terjed. Én sem nemi úton kaptam el.

2012. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattál. Csak nekem most volt először, és a honlapok amiket olvastam róla nagyon elkeserítettek. De akkor ezek szerint nem kell negyedévente életem végéig végigszenvednem emiatt :-)

Esetleg van valamilyen különleges étrended azóta, ami bevált. Vagy vannak olyan kaják, amiket elhagytál? Én a koffeinről hallottam, hogy nem szabad, kávézni azért szoktál?


Az elsőnek meg üzenem: nem megoldás, hogyha ilyen durva hangnemben válaszolt. Ebből is látszik, hogy nem sokat értesz a dologhoz. Állandó partnerem van már jó ideje, emiatt nem használtunk gumit. A higiéniáról meg annyit, hogy nagyon odafigyelünk ilyen téren magunkra mindketten! Ezt sajnos ennyivel nem lehet kivédeni.

2012. márc. 24. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az étrendemmel nem volt baj, sok gyümölcs, zöldség, víz. Kávézni meg amúgy sem szoktam. Nálam az volt a gond, hogy túlzottan leterheltem magam. Volt egy 2 hetes program, ahol szervező voltam és semmit nem aludtam, ettem, ittam. Millió dolgom volt és egyszerűen annyira legyengültem, feltehetően kilőttem egy időre az immunrendszerem, hogy kijött a herpesz. Úgyhogy nincsen semmi hókuszpókusz a dologban, egyszerűen csak azóta nem vállalom túl magam.
2012. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!