Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác a tudását fitogtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác a tudását fitogtatja egy lány előtt, akkor tetszik neki a csaj? Ezzel akar bevágódni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 20:41
 1/3 ASOT ***** válasza:
100%
Régen mikor még Mamutok is éltek, akkor az a férfi kapta meg a legszebb lányt a kis faluból aki megölte a mamutot.
2012. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. bár én is szoktam "ilyesmit" csak úgy, nem bevágódásból, de csak olyan lány előtt akit jobban ismerek. de mivel a tudásom a hobbimmal is összefügg, bárkivel bele tudok feledkezni és kérem, lőjön le ha már nagyon unja amiket mondok. de ez nem menőzésből van, csak mert ami érdekel és amihez értek, arról szívesen beszélek másoknak. de nem feltétlenül csak lányoknak, de több lány barátom van.
2012. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de mégis melyik pasitípus a jobb? Akinek van valamiféle tudása, és joggal büszke rá (nem gőgös!), vagy a kigyúrt izomagyú türhő tapló baromállat a fekete Bömösével, a maffiás millióival a zsebében, csulázik a járdára, vakarja a tökét, és az intelligenciája odáig terjed hogy "Baz'meg" vagy "Egy whiskyt."


Tudom a választ: Amelyiknek több a lóvéja és jobb a verdája. Undorító.

2012. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!