Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány 4 éve osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány 4 éve osztálytársam és néh beszégetünk akkor mindig azt kérdezi, hogy van egy bnőm meg hog miért nincs. Aztán mimdig mond valakit, hogy tetszik e neken az a lány. Ezzel mit akar haverkodni vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

az exbarátnőim hasonlók.ha nincsen barátnőm ők ajánlanak valakit.illetve ha tetszik valaki.rögtön le akarják csekkolni fb.... mert jót akarnak :D azt mondják normális lányt érdemlek

Szerintem csak haverkodik

2012. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem valami jó mert jó kiscsaj igaz nem valami iq bajnok.
2012. aug. 21. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet tetszel neki
2012. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legközelebb megkérdem tőle, hogy miért ha igen rám hajtasz? Ez igy jó lenne?
2012. aug. 21. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
áh ilyet a kis hülyék kérdeznek.Hívd el valahová,és próbálkozz.esetleg megcsókolni megfogni a kezét stb..
2012. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz megfogadom a tanácsod meg azért kezdtem érdeklődni, hogy mi is van most mert szörnyen magányos vagyok és ha bejövök neki, miért ne.
2012. aug. 21. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
én is csináltam már ilyet de nálam szimpla kedvesség volt,meg kiváncsiság :) de hát kitudja kérdezz rá h:van barátod?:D,vagy h mért kérdezi ezeket..:)de egyépként lehet az is h egy barétnőjénekn segit mert neki tetzle kitudja...a elgjobb ha rákérdezel!
2012. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!