Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kis szemétládá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a kis szemétládával? 16 éves öcsémet azon kaptam, hogy a csajom bugyiját "szaglássza".

Figyelt kérdés

Amikor benyitottam a fürdőszobába, ott élvezkedett vele.

Legszívesebben megölném a kis szemetet.


2012. szept. 24. 21:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem semmi milyen problémáid vannak :D.
2012. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%

a saját öcsédről így beszélsz? apád nem vert el még téged jó alaposan?

egyébként ki mondta h a közös fürdőszobában kell tárolni olyan bugyiját, aki nem is családtag? ha olyan nagy fiú vagy, menjetek, költözzetek külön lakásba, ott oda teszitek a bugyeszt ahova akarjátok!

még ilyet!

sztem téged kéne megölni, nem az öcsédet. betelepszik a csajod a közös lakásba és még neked áll feljebb?

az apád helyében addig vernélek amíg meg nem tanulod tisztelni az öcsédet. sztem nálad csak különb lehet.

2012. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%
2, de miért vegyen vissza az öcsi? ugyanúgy övé is a fürdőszoba mint a többi családtagé. lehet h véletlenül találta meg a bugyit, nem is azt kereste. csak azért mert a bátyuskának csaja van, az öcsi már nem csinálhat a fürdőszobában amit akar?
2012. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 TOMAtm ***** válasza:
0%
heréld ki a kis pötst.
2012. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#10 és #12 elmegy a francba.
2012. szept. 25. 15:01
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
15. nem csalódtam a stílusodban. de nem fogtad fel, amit írtam? valami reakció? és egyáltalán mit keres a barátnőd bugyija a ti lakásotokban, ahol te, öcséd és a szüleid laktok? ők mosnak rá, vagy mi ez az egész? vagy kettesben laksz a barátnőddel és vendégségben volt nálad az öcsi? magyarázd már meg, mert nem értem.
2012. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A szüleimnél lakunk, a bugyit gondolom a szennyeskosárban találta.
2012. szept. 25. 15:57
 18/29 anonim ***** válasza:
48%
Hát kedves kérdező akkor háborodj fel majd ha a saját pénzedből vett/épített házban csinálja ezt. (meg ha a szennyestartóban is találta akkor sem biztos hogy azt kereste, hanem a sajátját és lehet érdekesnek találta hogy ott virít egy tanga :D)
2012. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 TOMAtm ***** válasza:
25%
lényegtelen h kinek a házában találta,nem nyúlok ahhoz ami nem az enyém,de ez 100% h tudta kié,és nem véletlenül szagolgatta.én komolyan a sz*rt is kivertem volna belőle.
2012. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
varga492 te is elmész a .....
2012. szept. 25. 20:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!