Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kis szemétládá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a kis szemétládával? 16 éves öcsémet azon kaptam, hogy a csajom bugyiját "szaglássza".

Figyelt kérdés

Amikor benyitottam a fürdőszobába, ott élvezkedett vele.

Legszívesebben megölném a kis szemetet.


2012. szept. 24. 21:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi ez a "mindenki elmegy a francba stílus", aki nem ért egyet veled? Azt hiszed, te vagy a király ott a lakásotokban? Az a szüleiteké,nem a tied. Te nem mondhatod meg az öcsinek h mit csináljon abban a lakásban mert nem a te lakásod. És a lakás egyáltalán nem a barátnődé, tárolja és mossa a saját lakásában a bugyiját, de ne a szüleid lakásában! ingyen élősködik a szüleid és az öcséd nyakán, vagy valamivel azért hozzájárul a háztartáshoz? vagy csak simán ott mosatja vagy mossa a bugyiját amiért a szüleid fizetik a vízszámlát?

kicsit gondolkodj, nem a tiéd a lakás, hanem a szüleidé. te nem mondhatod meg se az öcsédnek, se másnak abban a lakásban h mit csináljon, mit ne csináljon!


azt még elmondod h hogyan került a barátnőd bugyija oda? hol volt? szennyesben a ti szennyesetek között? vagy teljesen külön? és ki mosta ki? ő? és ad ő valami ellenszolgáltatást a szüleidnek azért mert ott mos/mosat magára, vagy amiért tán ott is lakik?


Ha jól sejtem, szüleidé a lakás és a barátnőd ott csak vendég. az öcsédnek tehát több joga van a lakásban mint a barátnődnek. simán megfoghatja és arrébb rakhatja az öcsi a barátnőd bugyiját ha útban van neki, a vendég pedig húzza meg magát. ennyi. ha tévedek, írd le, miben tévedtem.

2012. szept. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

# 21


Hozzájárulunk a háztartáshoz.

2012. szept. 26. 14:14
 23/29 anonim ***** válasza:

sztem semmi keresnivalója ott a barátnőd bugyijának. neked kéne olyan helyre tenned ahol nem találja meg senki. családon belül elvileg mindenki oda teszi a saját szennyesét, ahol akarja, mert családon belül nem vonzódik úgy gyerek szülőhöz, szülő gyerekhez vagy testvérek egymáshoz h egyéb gondolatokat váltson ki.

viszont ti ketten külön "közösséget" alkottok. nem tilthatsz meg az öcsédnek semmit, mert ő otthon van, a barátnőd meg vendég.

amúgy nem kéne felháborodnod azon ami történt. ártott ezzel neked v a barátnődnek? nem. hát akkor? arra vigyázz h ne igyanak sokat ők ketten, mert akkor lehet más probléma is, és már volt is ilyenre példa.

2012. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Miért nincs ott semmi keresnivalója?

Ő is ugyanúgy részt vesz a háztartásban, így övé is a fürdőszoba, ő is tárolhatja ott a szennyesét.

2012. szept. 26. 17:29
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a testvéredet :D a testvér az testvér... a csajod meg pár hónap és lelép :) Nehogy ennyire felkapd már a vizet...habár ha ennyire felkapod semmit nem érsz.
2012. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia figyelj. A testvéred kamasz. Hajtja a kíváncsiság. Nem hiszem, hogy a csajod kéne neki, inkább kíváncsi volt, milyen a punci illata.
2012. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
4%

Én együtt érzek a kérdezővel. Nem tudom hogy egyesek mért veszik ilyen egyszerűen a dolgokat lehet csak azért mert a szájuk nagy, de a velük megtörténne ez tuti máskép gondolkoznának. Mit tehetsz? Beszélj vele, mond neki hogy ha még1X egy hasonló dolgon rajtakapod, elbúcsúzhat a férfiasságától, úgy hogy még alkalma sem volt kipróbálni. Remélhetőleg venni fogja majd a lapot.


21/F

2012. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
4%

Eszem megáll milyen idióta emberek vannak... Mi az, hogy nincs joga a lánynak ott semmihez???? Hát mégha fizet is, hogy ott lakjon!!! Úristen...

És ha a szennyesben tartja a bugyiját, akkor mivan??? Vigye haza anyjának, hogy anya itt vannak a koszos holmijaim, mosd ki? Bár fizetek lakbért, de te mosd ki, mert nincs jogom ott kimosni, ahol épp lakok??

Mekkora szégyen menne!!

Volt nektek valaha barátnőtök? Őt is megkértétek, hogy húzzál haza a szennyeseddel? Ha bármelyik pasim ilyen lett volna, egy hatalmas pofon keretében kipenderítettem volna!

És hát azért megálljon a menet, de 16 évesen mi az, hogy más csajok bugyiját szagolja? Érdekes az én öcsém nem csinálna ilyet....

2012. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

27-es vagyok!

Na ez az! Teljesen egyetértek a 28-as válaszolóval. Ezeknek tényleg hülye felfogásuk van vagy ők is ugyan ilyen dolgokat művelnek. Elégé sok idióta van ebben az országban, szal kérdező szerintem ne hallgass rájuk...

2012. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!