Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete szexeltünk a barátommal védekezés nélkül úgy, hogy előtte kielégítettem. Nem élvezett belém, az első ejakuláció és a behatolás között kb. 3 perc telt el.

Ma éreztem enyhe menstruációs fájdalmat, pedig csak két hét múlva kellene megjönnie, valamint kicsivel szédülékenyebb vagyok, mint szoktam lenni (de betudható talán idegesség miatt is, azóta ezen izgulok).

Van esély arra, hogy terhes vagyok?


2012. szept. 24. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz. Nem mosakodott meg? Legalább ezt megtehette volna.
2012. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a köztes 3 percben alaposan, szappannal megmosta, akkor van esély rá, hogy megúszod. Bár így is ott a veszélye a következő előváladéknak és a maradék spermának.

Ha még csak meg sem mosta, vagy csak vízzel leöblítette, akkor jogos az aggodalom.

2012. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos mivel a szex arra van kitalálva, hogy egy új életet hozzon létre, ha nem védekeztek, akkor mindig van esély a terhességre.
2012. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a "vicces", hogy sosem szexeltünk védekezés nélkül ezt az esetet kivéve.. Azt hiszem az lesz a legjobb, ha veszek egy tehességi tesztet és reménykedek.
2012. szept. 25. 07:34
 5/6 anonim válasza:
na azvagy?
2012. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elviekben nem. Tegnap megjött a menstruációm is. Nagyon izgultam, 18 évesen úgy érzem, hogy még nem lennék kész az anyaságra...
2012. okt. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!