Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megvan és úgy szexelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan és úgy szexelek védekezés nélkül lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. lehetsz.
2012. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Szia.Az egyetemről írok.határozott Nem a válasz.Tév hit hogy az ember lánya terhes lehet pár csepp spermától.Valójában csak nagy mennyiségben okoz bajt.Ha pedig megjött recisztencia alakul ki ami azt jelenti hogy nem lehetsz terhes nyugodtan beléd élvezhet :)
2012. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátnőm is tévhitben élt és terhes lett,szóval-IGEN TERHES LEHETSZ!!!!
2012. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is az egyetemről írok, mint néhánnyal fölöttem. Én ugyan nem az orvosira járok, viszont gyakorlati tapasztalatom van erről: igen, lehetsz terhes. Nagyon kicsi az esélye, de előfordulhat. Arról nem is beszélve, hogy elég csúnya fertőzéseket lehet ilyenkor elkapni, ha megvan és nem használtok gumit.
2012. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2012. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így született a ki dzsulio is XD
2012. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá.
2012. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!