Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti reménykednétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik szoktunk szemezni...

De neki elvileg az osztálytársam tetszik. És ki is mutatja. De az osztálytársamnak nem tetszik..

szerintetek lenne esélyem? Egy helyre járunk gyakorlatra. Vagy adjam fel?

17/l



2012. szept. 25. 13:40
 1/3 Traune ***** válasza:
100%
szerintem ne. Az hogy o.társad tetszik neki nem feltétlen jelenti hogy te nem. amugy meg nem minden a külső. Lehetséges hogy ha megismer nagyon megtetszel neki :) Egy próbát megér de ne mind rabszolga próbálkozz a végsőkig.
2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húú hát ez igaz :) És köszi :)
2012. szept. 25. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus, ha nincs ló, a szamár is jó állapot.

De a remény hal meg utóljára. Én viszont a helyedben csak olyan sráccal próbálkoznék, akinek én vagyok az egyetlen! Nem nagy igény ez, nekem elhiheted!

2012. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!