Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykednétek még a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykednétek még a helyemben hogy folytatódhat a kapcsolat?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk. Én 26 éves lány vagyok szegeden élek a volt párom 31 éves és egerben él. Távkapcsolat volt a kezdetektől fogva. Havonta 2szer vagy 1szer találkoztunk. Utóbbi időben csak 1szer tudtuk összehozni havonta a talit ami nagyon kevés. Mindennap hívott telefonon írt sms-t de én már nagyon szenvedtem ettől. Többet akartam látni meg ő is de sajnos nem lehetett. Csak hétvégente tudtunk volna talizni de neki csak 1 szabad hétvégéje volt havonta a munkája miatt plusz mert elkezdett egy sulit másoddiploma miatt ahol hétvégente vannak a képzések. Tehát 1 szabad hétvégéje van. Én hoztam fel a szakítást eleinte nem igazán akarta de utána áttekintettük a helyzetünket plusz még ő lassan szeretne gyereket én meg még nem. Tehát úgy döntöttünk szakítunk. Ez telefonon történt mert ha taliztunk volna akkor soha nem bírjuk elengedni egymást és folytatódott volna ez a helyzet hogy havi 1 tali. De ő azt mondta ne legyen végleges. Viszont 1hónapja mióta szakítottunk semmi. Nem hívott és én sem őt. Vajon soha többet nem fogunk már beszélni, ilyen gondolataim vannak. Szeretném tudni mi van vele de ugyanakkor nem látom értelmét hogy felhívjam.
2012. szept. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Márpedig szóból ért ez ember. Ha nem akarod felhívni, küldj sms-t, vagy e-mailt. De most, azonnal! Francnak kell itt örlődni?
2012. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél és túl kell ezen lépned

A havi egy tali nem párkapcsolat még a legjobb indulattal sem

2012. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeged-Eger?! Ennek már akkor is 0 volt a realitása, amikor elkezdtétek!

Igen a szakítás nehéz, még ha közös megegyezéssel történik is. Sztem ő is rájött, hogy úgyis tarthatatlan a helyzet, ezért vszeg nem is fog keresni téged. Különben meg ha lerendeztétek egymással, akkor meg miben reménykedsz még?

2012. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valójában csak olyan szempontból reménykedem hogy nagy szerelem volt. És ésszel döntöttünk nem szívvel. Meg érdekel hogy mi van vele és fáj arra gondolnom hogy talán sőha többé nem beszélünk vagy nem láthatom. De nem hívnám fel mert nincs értelme folytatnunk. Nem büszkeségi kérdés mert ha látnám értelmét gondolkodás nélkül megtenném de sokat szenvedtem már attól hogy nem látom csak havi egyszer és ennek így nincs értelme.
2012. szept. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!