Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha találok olyan lányt, aki értékeli, hogy érzelmes, szeretgetős, gyengéd típus vagyok és nem a tipikus menő, beszólogatós, kemény típust képviselem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szent, de tényleg közelebb állok a jó fiúknak nevezett típushoz, csak úgy látom egy lány sem értékeli ezt, így igyekszem rideg, távolságtartó lenni a lányokkal mostanság, hiszen úgysem én kellenék nekik, ráadásulnem is vagyok a média által hirdetett jó pasi ideál sem külsőre.

Én csak arra vágyom, hogy egy jellemre szerethető, aranyos, különleges lányt találjak, akit szerethetek és, aki viszont szeret, miért olyan lehetetlen ezt elérni?!


2012. szept. 25. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz olyan lányt találni sorstársam, mert tapasztalat, hogy NINCSENEK érzelgős lányok! Itt persze azt kamuzzák, hogy ők azok, de a való életben ők is a Damu féle pasit választják helyetted/helyettem!
2012. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl nekem nem jönnek be a menőcsávók, hanem éppenhgoy egy érzelmeset keresnék. Viszont én magam sem vagyok egy nagyhangú. És ha megtetszik egy érzelmesnek kinéző, de ő rideg, távolságtartó velem, akkor elég valószínűtlen, hogy összejöjjünk, mert én biztos nem fogok kezdeményezni, és még csak jeleket sem tudok küldeni, mint a rámenős csajok. Ehelyett szerelmesen szomorkodnék magamban, mert elkönyvelném, hogy nem tetszem neki...

Szóval esetemben a távolságtartás nem éppen célravezető. Nem tudom más hogy van ezzel.

2012. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, még a "csendesebb", "szerényebb" lánykák is a bunkó partiarcokkal járnak! Ez a szomorú valóság!
2012. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, én a domináns férfiakra bukom. Sajnos sűrűn összekeverik a dominánsat a bunkóval. Egy domináns férfi úgy legyen domináns, hogy nőnek érezzem magam mellette, de ez nem ekvivalens azzal, hogy tahó legyen. Szeretem az olyan férfiakat, akikkel lehet beszélgetni, filmezni, összebújni, de azért ha épp arra vágyom, hogy keményen megkeféljen hátulról, akkor az is jól jönne. Valahol az arany középút a jó. Kérdező, kicsit légy változatosabb, ne csak a jó fiú, de ne ess át a másik oldalra. ;) 21/l.
2012. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, igen, találhatsz!! Az én párom a legjobb példa. Tök jóképű, sportos, jó fej, értelmes pasi. Amikor megismertem, 29 éves volt, és mélyen megdöbbenve kérdezte az első együtt töltött éjszaka után, hogy "te TÉNYLEG MEGÖLELTÉL engem éjjel"? Teljesen új volt neki, hogy mondjuk meg lehet őt simogatni, lehet neki spontán adni egy puszit, vagy meg lehet dicsérni a mosolyát. Eleinte nem is nagyon értette.... aztán rászokott :D

Sajnos van ilyen, hogy valaki viszonylag későn kapja meg egy másik embertől azt, amire vágyik. Azt tudom javasolni, hogy máshol keresgélj, mint eddig, és állj szóba olyan lányokkal is, akiket elsőre vmi miatt nem preferálnál :)

Sok sikert!!

2012. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thunderofyou válasza:
Én nem vagyok az az érzelgős lány, de ennek ellenére egyátalán nem vagy reménytelen.:) Szerintem, ha összejönnél egy olyan lánnyal, mint amilyen te vagy, kiborítanátok egymást.
2017. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!