Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tipikus agglegénytől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus agglegénytől, akinek a buli a haverok a legfontosabbak, meg a függetlenség, várhatok tőle valaha is többet a nagyon mély és őszinte barátságtól?

Figyelt kérdés
Két éve nyáron ismerkedtünk meg ,megkeresett, bejelölt egy közösségi oldalon, tartottuk a kapcsolatot. Mivel messze lakunk, nagyon ritkán találkozunk(évente 1-2). Heti három-négy levelet(hol felszínes, hol mély) küldünk, nagyon jól ismerjük egymást. Rokon lelkek vagyunk sok mindenben. Eddig csak beszélgettünk mikor találkoztunk. Az utóbbi három alakalommal(máj,júli,jan) már más volt. Legutóbb a szex is megtörtént. Az utóbbi 3 találkozás után is ugyan úgy viselkedünk egymással, mint eddig. Én 24 vagyok, ő 32. Az a tipikus férfi, aki agglegényként éli életét, nem tudnám elképzelni kapcsolatban(haverok, buli, szabadság). Nem is hiszem,h én lennék az, aki ezt megváltoztatja, nem is hozom fel a témát, én is ugy csinálok, mintha mi sem történt volna, hiszen nagy kár lenne a barátságunkért!!! Tudom,h fontos vagyok neki, ő is az nekem. Elrontanám a barátságot, ha felhoznám neki a témát?Lehetséges,h őt is foglalkoztatja a kérdés?Nem tudom eldönteni,h egy vagyok neki a megszerzett csajok közül vagy azért többnek tart? Nem várok szerelmi vallomást tőle(nem az az ember), csak nehéz úgy lenni vkivel,h fogalmam sincs,h mit jelenthetek neki..
2011. jan. 17. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy egy felnőtt férfi ennyi idő után már tudhatja, hogy mit akar. Ebből azt szeretném kihozni, hogyha akarna valami komolyat, azt már biztos mondta volna. Ha még csak nem is célozgat rá, akkor neki így jó.
2011. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fülünyúl ***** válasza:

Első hozzászólóval kell egyetértsek. Én pl. itt vagyok 31 évesen és tudom mit akarok, tudom merre megyek. Mondjuk én utálok agglegény lenni, ezért minden erőmmel azon vagyok, hogy ez megváltozzon, és a fürdőszobámban megjelenjen 400 női kencefice. :)


31/F

2011. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, hasonló helyzetben vagyok, beszélhetnénk priviben. 25/L
2011. febr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!