Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vízben szeretkezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vízben szeretkezek a párommal akkor nagy az esély a fertőzésre?

Figyelt kérdés

A lány fogamzásgátlót szed, nem kell gumi.


És itt most nem a Balatonra gondolok, hanem strand egyik medencéjére. Vagy a klóros víztől lehet fertőzés?


Aki szexelt már vízben leírná a tapasztalatait?


2012. szept. 26. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a családi medencénkbe csináltuk, ott nem volt probléma, Balatonba biztos nem tenném meg. Nem ismerem azt a helyet, így nem tudom mennyit adnak a higiéniára, de ha már nyilvános helyen csináljátok, akkor egy óvszer nem ártana, a gyerekek ne abba ússzanak, ami belőled kijön.
2012. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fúj, az még rosszabb, mint a Balaton.Strand=fizetős WC
2012. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én legutóbb Görögországban a Jón-tengerben csináltam a feleségemmel! Nekünk nem lett semmi bajunk! :D
2012. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megkímélhetnéd a strandolókat a pin@ból kifolyt g.ecidtől. Elég gyökerek vagytok ha szerintetek poén egy strandmedencében kúrni ahol öreg bácsik meg nénik áztatják a gombás valagukat meg belehugyoznak a kisdedek a vízbe.


Amúgy igen, standon még kúrni sem kell, hogy fertőzést kapj. Én uszodában is kaptam el, pedig tényleg csak úsztam.

2012. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hemzsegnek a medencébe a baktériumok, a klór nem sokat ér, az emberek belepisálnak, belefinganak, beleköpnek, beletüsszentenek, van aki előtte otthon nem fürdött, komolyan lenne gusztusod szexelni benne?
2012. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyis bene vagytok a vizben ha kúrtok ha nem szerintem nem sokal nőveli meg a fertőzés esélyét anál minthogy belementek csak úszni
2012. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát azért azt vegyük figyelembe, hogy a sperma lúgos kémhatású, ami ezáltal ideiglenesen módosítja az amúgy savas hüvely PH-ját és így könnyebb a fertőzéseket elkapni. Urológián mondták, mikor épp húgyúti fertőzéssel kezeltek, hogy az ilyesmi is sokat számít, persze nyilván nem a húgycsövembe élveztek, de ha ott ezt mondták...ráadásul esetleg vizet tuszkolsz a hüvelybe adott esetben lehet nem kerülne oda magától, a mikrosérülésekről nem is beszélve. Amúgy vízben szerintem sz@r szexelni, mert kimossa a síkosító nedveket és a víz meg nem olyan sűrű és viszkózus, hogy pótolja. De ízlések és pofonok.
2012. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

abszolút nem biztonságos, abszolút könnyen lehet fertőzést szerezni.

de strandon nagyon nagy illetlenség ilyet csinálni. most énnekem ne azért kelljen már kerülgetni azt a párt a medence végében! nekem is jogom van az egész medencéhez, átúszni, egyik végéből a másikba átmenni, stb. otthon csináljátok!

2012. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Strand=fizetős WC"

Nálatok... Ahova mi járunk strandokra (Balaton és élményfürdő) ingyenes fullos tiszta WC-k vannak. A Balatoni ráadásul egy szabad strand.

2012. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem úgy értette az előző h a strand = fizetős WC, vagyis magát a strandot, medencét használják egyesek vécének. :)


jó nektek, kérdező! én nem is szeretnék szeretkezni medencében, csak úgy ott hülyéskedni vkivel :D szex nélkül

2012. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!