Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy egy fiú, aki rondának látja, érzi magát a testében és emiatt félénk, visszahúzódó, gátlásos emberek előtt és nem is mer lányoknál kezdeményezni, valójában a lányok (egy részének) szemében helyes, jóképű, vonzó fiú?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
NINCS. Kérem a következő debreceni kérdést!
2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ediZeJ ***** válasza:
Most akkor mi is a kérdés?
2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ideálja. ;)
2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ediZeJ ***** válasza:
Ja megértettem : D. Van... de mindenkinek más az ideálja.
2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam egy ideig amíg az edzőm fel nem nyitotta a szemem .. :D
2012. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem túl valószínű, a fiúk általában reálisan látják magukat, a lányok azok, akik nem.
2012. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos, en bevallom, hogy mindig is nagyon nehezen ment nekem az onelfogadas, igazabol mar kissrac korom ota voltak ezzel gondjaim, ami aztan kamaszkorban persze csak fokozodott, viszont sosem hangoztattam, inkabb magamba zartam ezeket a dolgokat.


Ennek ellenere tetszettem lanyoknak.


Az persze mas kerdes, hogy amig nem birtam magamat elfogadni es nem tudtam magamat teljesen megszeretni, addig ezeknek a lanyoknak a kozeledeset sem tudtam viszonozni.


Ha te is hasonlo cipoben jarsz, akkor en azt tanacsolom, hogy minel elobb kezdj el megbaratkozni magaddal, mert ha az nagyjabol sikerul, minden sokkal konnyebbe valik!

2012. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig mondogatom a pasimnak,hogy milyen jó pasi,de nehezen hiszi el,és nem érti,miért vagyok vele.Hozzáteszem,elég jóképű,és sok nőnek bejön,viszont neki nagyon kicsi az önbizalma,és eddig nem túl sok lánynál mert kezdeményezni.Szerintem veled is ez a baj.Amíg nem szereted meg saját magadat,addig nehéz lesz az ismerkedés is,hiszen nem fogod tudni kezelni a csajok közeledését.
2012. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Á, nálam nem kezdeményeznek személyesen a lányok, sajnos. Egyszer volt még 15-16 éves koromban, hogy egy lány odajött hozzám, mert tetszettem a barátnőjének, azóta csak szemezések meg bámulások vannak, néhány lány meg hátranézett utánam az utcán, de ezek sem olyan jelek, amikből az jönne le, hogy bejövök nekik, lehet csak megnéztek, mert furán néztem ki vagy ki tudja.
2012. szept. 25. 19:32
 10/11 anonim válasza:
Kezdj el szolizni, kondizni, sérót lődd be ha van:-) vegyél fél normális ruhát,valami jó parfümöt szisszens, ha az öszhatás jó, nő az önbizalom, jobban fogod érezni magad bátrabb leszel sulnek majd a csajok, csak kell hozzá egy kis penz
2012. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!