Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vadászni kell a lányokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vadászni kell a lányokra?

Figyelt kérdés

Vagy ez egy baromság. Maguktól megtalálnak ha normális vagy és pont annyira kezdeményező, amennyire kell. Nem?


Én nem hiszek ebben a pick up artist dologban, bohócoknak való és a hozzájuk való csajoknak szerintem. Egy normális kapcsolat valós dolgokból épül fel nem stand up comedyből, aki ezt csinálja talán egy naív lányt össze tud annyira zavarni, hogy megnyeri magának, de nem lesz tartós kapcsolata.


Szóval szerintem ez a vadászós dolog hülyeség. Az önfejlesztés nem az, de szerintem azt nem csajozás szempontból hanem önmegvalósítási célból kell végezni.


Nem?


2012. szept. 26. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg! Úgy a legegyszerűbb csajt szerezni ha puskavégre kapod.
2012. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményed.

Engem sem lehetett soha "levadászni", egyszerűen nem jön be az ilyen.

Velem beszélgetni kell, előbb barátságot, bizalmas viszonyt kialakítani, aztán jöhet a többi, anélkül nem megy.

Jelenlegi párommal is így találtunk egymásra, és tökéletes a kapcsolatunk :)


25/N

2012. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diavolino44 ***** válasza:

Valahogy fel kell kellteni a csajok figyelmet. De en sem erzem azt, hogy ehhez hulyet kell csinalni magadbol.

Az, hogy a normalis csajok megtalalnak az csak abban az esetben igaz, ha jokepu v penzes vagy.

2012. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én úgy szoktam, hogy néha határozottan kimondom, hogy bejön, esetleg lebébizem, vagy nyomulok, simogatom, vagy valami. vagy elég úgy nézni rá.


Aztán meg hagyom a fenébe napokon keresztül és általában ha már felkeltettem az érdeklődését megvan a connection és csak ismerkedni kell, azt meg már lehet nyomulás nélkül. én így szoktam.

2012. szept. 26. 11:25
 5/8 A kérdező kommentje:

a lényeg szerintem az egyensúly, ha megbámulom mint egy nőt általában sosem szólok hozzá szexuális töltöttel, csak normálisan "van egy tollad?" "köszi szépen :) mosoly"


Viszont ha erre nincs mód, akkor beszéddel nyomatékosítom, hogy érdekel.


Általában nincs szükség komolyabb szereplésre. Úgy vettem észre, ha felkeltettem a lány érdeklődését utána figyel, és csak annyi a dolgom, hogy jól szerepeljek, vagyis magamat adjam.... az egyenes, biztonságos férfit.


Ezek az én tapasztalataim.


De oda nem mennék egy lányhoz, hogy szia cica, van gazdád? ha igen akkor is csak full poénból így félvállról.


Múltkor pl úgy keltettem fel egy lány figyelmét, hogy átkaroltam és megsimogattam a csöcseit. Nem fért bele, de azóta nem hagy békén.

2012. szept. 26. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok (kemény csávó kinézetű, bad boy, minden van) és általában olyanokkal keltem fel a lányok figyelmét, amivel nem akarom: elbotlok, vagy leeszem magam gyrosszal, vagy beverem a fejem a metrón ahogy felállok és gci nagyot koppan, illetve nagyon szerencsétlenül reagálok váratlan helyzetekben :) pl volt már többször is hogy leszólított lány az utcán és még onnan is sikerült elkrni a helyzetet, pedig sokan csak álmodnak ilyen lehetőségről. Én kihagyom ezeket :))
2012. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem egy kicsit bunko es lekezelo vagy legalabb is igy jott le abbol amit leirtal. Nem bantasbol irom, mert szerintem is igy kell csinalni. Ha csak ulsz a sarokba, varhatod, hogy majd oda jonnek.

Amugy meg valakinek meg az is bohockodasnak tunhet amit te csinalsz.

Egyebkent azt erezi lehet melyik csajnak fog bejonni, az, hogy sz@rsz a fejere. Sok lany van akinel ez pont ellenszenvesse tesz.

2012. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért a stand up-os jóarckoskodás és a leszarás között remélhetőleg van átmenet. Remélem nem csak ez a kettő létezik. Amelyik lány ezt nem tudja értékelni, na azt szrom le én pl. Attól, hogy nem próbálok kétségbe esetten jófejkedni és nem pörgök a hátamon, mint egy felborított katica bogár, még ne legyek nyuszif@szunak titulálva, hát az milyen már.
2012. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!