Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy több hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy több hasonló kérdés volt, de konkrét választ most sem kaptam:El lehet rontani egy csókot, smárolást? Fontoss kérdés.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy pár napja smároltam először, és nagyon fura volt! Valamit elronthattam? Hogyan kell? Mert utána olvastam a témának, de azt sehol sem irja hogy a lányok közben mit kell csináljanak...

Nekem ez nagyon furcsa volt, biztosan nem csináltam jól, meg nagyon nyálas volt...a végén a szám körül is tiszta nyál volt, még jó, hogy sötét volt s mikor nem látta megtöröltem :S Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik a kérdés meg gyerekes, de én legközelebb szeretném jól csinálni, és tudni akarom mit hogy kell, olyan ügyetlen vagyok...

Légyszíves leírjátok, hogy mit csináltok smárolás közben konkrétan? Válasz után a nemeteket is írjátok le.

Várom a normális válaszokat, bunkók inkább ne írjanak!

15L

...:(


2012. szept. 26. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte majdnem lehetetlen hogy szád körül ne legyen nyálas.Akkor teljesen egyszerre kéne mozognotok és mindent ugyanúgy.NEM NEM lehet elrontani max. elbénázni de az nem ugyanaz.Majd jön tapasztalattal ne parázz miatta
2012. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt nemigazán lehet leírni, érezni és gyakorolni kell. :)

Szerintem a pasid szívesen segít Neked ebben.

(mondanám, h megtanítalak, de az kicsit fura lenne..)

Sok sikert! Biztos jól csinálod! :)

2012. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csináld azt amit a partnered és majd bele jössz :) nekem is az első baromi rossz volt szerintem majdnem mindenkinek úgy hogy ne parázz ne tudsz mit elrontani szerintem:) 19/L
2012. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

akkor meg elbénáztam...

de hogy csináljam ugyanazt? Nem is tudom hogy írjam, olyan ciki:D hogyha ő átdugta a nyelvét akkor utána mit kell tennem??

2012. szept. 26. 15:58
 5/16 anonim ***** válasza:

Az első szinte mindenkinek fura.

És sajnos ezt nem nagyon lehet elmondani,hogyan kell jól csókolni.

Viszont elrontani szerintem nagyon is ellehet.

Pl nagyon fontos, hogy ne dugd le a nyelvedet a torkán ha egy mód van rá!!!

És azért a nyállal is kell egy kicsit vigyázni, undorító ha a végén folyik a szád szélén ...

2012. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hat te is a nyelveddel hogy is mondjam simogasd a nyelvét vagy mit tom én máshogy nem tudom kifejezni:DD
2012. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor a fiú átdugja a nyelvét és annyi? Én ezt nem kell megtegyem? :S
2012. szept. 26. 16:05
 8/16 A kérdező kommentje:
ezzel a nyálas dolog ellen nem lehet tenni valamit? Hogy mégse legyen annyira nyálas mindenhol a szám körül xD
2012. szept. 26. 16:07
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyeljél - néha nem baj, ha egy pár másodpercre elengeditek egymás száját. :)

A nyelves csókot meg hanyagold addig, amíg nem érzed a dolgot.

2012. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de ő már első alkalommal azt akart, adtunk pár puszit egymás szájára, s azután már rögtön smárolni akart, már tette át a nyelvét, és akkor jött az hogy 'én most micsináljak'??
2012. szept. 26. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!