Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit gondolsz egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
16 éves, intelligens, de sima taperolással, csipkedéssel, hajhúzogatással be lehet vágódni nála, aki normálisan próbálkozik, azon pedig keresztülnéz.
2012. szept. 26. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Tépkedném a haját?:)
2012. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy ugyan kívülről 16 évesnek néz ki, ám belülről még csak 10 éves.
2012. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Akik normálisan próbálkoznak azok a balekok,ő vagányt akar nem bal**szt.
2012. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normális alatt nem feltétlenül a "balekokra" jellemző szép, kedves szavakat, meg töketlenséget értettem, de mind1, kérdés szempontjából lényegtelen.
2012. szept. 26. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2012. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hÁt, az én véleményem nem túl hízelgő......:))
2012. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát hogy lehet h az szóval érted..milyen kérdés...
2012. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyfelől azt, hogy kihívás lenne meghódítani, mivel ezt az udvarlási szokást 10 éves korom óta nem gyakorlom. Másfelől érdekelne, hogy miért ilyen. Harmadrészt pedig, hogy mire megy ki a kérdés? Te vagy a lány, vagy valaki, aki próbálna vele összejönni?
2012. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utóbbi vagyok, de most, hogy így belegondolok, esetemben akár a külső is mérvadó lehet. Félreértés ne essék, nem vagyok egy bányarém, de a srác határozottan jobban néz ki nálam. Vesztett ügy, hát ez van. Viszont az a tény, hogy óvodás módszer ellen gyakorlatilag esélyem nincsen, az nagyon felb*sz. :D
2012. szept. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!