Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ideális" női testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ideális" női testalkat melyik a kettő közül?

Figyelt kérdés

Mikor a csípő és a váll ugyanolyan széles, vagy mikor a mell és a csípő méretei egyeznek? Persze mindkét esetben a derék keskenyebb.

Annyi helyen kerestem már rá, de mindenhol mást írnak, vagy épp nem pontosan... Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2012. szept. 26. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és nekem a vállam és a csípőm ugyanolyan széles mellé 75/b-s mellem van.Szóval pici.Nem tudom...én szeretem az alakom de szerintem az ideális nem az enyém,
2012. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TOMAtm ***** válasza:
100%
az ideális női testalkat az amelyiknél az jut eszedbe h 'ejj de televágnám a ******'.és nem méregeted mérőszalaggal
2012. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A másodiknak van igaza.
2012. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
első válaszoló! én mit meg nem adnék, hogy a vállam és a csípőm egyforma legyen:)
2012. szept. 26. 18:55
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy az életbe nem ez számít. Szimplán csak érdekel, hogy melyik az idealizált testalkat.
2012. szept. 26. 18:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy nő vállát, hacsak nem aránytalan, a fene se nézi. Mitől lenne jó alakja egy olyan nőnek, akinek a csípője és a válla egyforma, melle viszont esetleg nincs is??


Fenék/csípő, derék és mell, plusz esetleg lábak, egy női alakon ezek és ezeknek az arányai számítanak.

2012. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az álom alak elvileg a 90-60-90 tehát a mell és a csípő azonos! De szerintem ugyanmind1 :)
2012. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"The hip and bust are almost of equal size with a narrow waist."


Azaz nagyjából egyenlő mell és csípő, vékony derékkal, ezt írják a Wikipédián az ideálisnak tekintett homokóra-alkatról. Egyébként ugye a női alak leírásánál sem a váll, hanem a mell méretét szokták megadni a csípő és a derék után, lásd az elvileg ideális 90-60-90-et.:)


[link]

2012. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ez szerintem az ideális női testalkat:

elölről:

[link]


és hátulról:

[link]

2012. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A 9-es tényleg közelíti az ideálist, de van egy kis felesleg a csípőjén. Sajnos hátulról látszik.


De az amit a kérdező írt, hogy a váll ugyanolyan széles mint a csípő az egy iszonyat beteg egy gondolat! Mekkora pi csa kell már ahhoz hogy vállszélességű legyen! Ostoba egy női gondolat ez is...

2012. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!