Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak a karja, lába és a feneke túl vastag/nagy, de a dereka meg arányaihoz képest vékony?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ez zavar.
2012. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért zavarna, hogy egy random lánynak milyen a testfelépítése? Ha meg a párom néz ki így, akkor nyilván nem zavar, azért a párom.
2012. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy tegyük fel, szinglik vagytok, és megláttok egy ilyen lányt...akkor tetszik vagy nem tetszik?
2012. aug. 23. 14:20
 4/11 A kérdező kommentje:
nem arra gondolok, hogy járnátok-e vele, vagy van-e párotok, csak hogy tetszik-e
2012. aug. 23. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem lehet megmondani leírás alapján, nem fogtátok még fel??
2012. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jólvan, na! :D

akkor próbáljátok elképzelni vagy vmi ilyesmi...

2012. aug. 23. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
én elképzeltem.Annyira nem zavaró.Viszont elmennék együtt fitneszezni vagy mozogni
2012. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fülünyúl ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"úgy értem, hogy tegyük fel, szinglik vagytok, és megláttok egy ilyen lányt...akkor tetszik vagy nem tetszik?"


Nem értem egyesek hogy élhetnek ilyen felszínes, sekélyes életet, hogy kar meg derékvastagságok alapján dönt. Persze, a külső meg tud fogni, de nem minden, szinte mindenkiben meg lehet találni a szépet, a vonzót. Na és nem mindegy az arc és a jellem sem, mivel együttélés során a nem megfelelő jellem sokkal jobban fog zavarni, mint a derékméret.

Én általában olyannal ismerkedem, akiben megfog valami, vagy megdobban a szívem, és ilyenkor mindegy, hogy mekkora a lába, feneke, dereka.

2012. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van derekad, akkor az sztem pozitívum.
2012. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha puncija van, akkor nagy baj nem lehet... annyira túlaggódjátok de komolyan...
2012. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!