Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen hamar elmegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen hamar elmegyek, és nem tudom végre mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom kontrollálni, mikor menjek el.. Sokat utána olvastam már, hogy más is küzd ilyen problémával, de ugye ezzel nem lehet sok emberhez fordulni. 30 másodperc alatt képes vagyok elmenni, akármennyire próbálok lassítani. Volt már, mikor 5-10 percig is bírtam, de valamikor meg csak fél-1 perc is elég. Ezen hogyan tudnék változtatni?
2012. szept. 26. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Önkielégitésnél nem hagyod hogy elmenny, hanem mielőtt elélveznél abbahagyod, vársz majd folytatod. Ezt csinálod 2-3 naponta fél óráig vagy akár több ideig, akkor 3 hét után meglesz a változás.
2012. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, ez elég jónak tűnik! Kb. mennyit várjak elélvezés előtt?
2012. szept. 26. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Óvszer használata is késleltethet. Enyhe nyugtató is segíthet.
2012. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor maszturbálsz ne siesd el. Húzd el minél tovább az időt. Mikor érzed hogy mindjárt elmézs akkor állj le kicsit. És ne csak a bőrt huzogasd a faszodon hanem a makkodat is érintsd a kezeddel, hogy szokja a súrlódást. Meg hord a fitymát hátrahúzva napközben így is szokja a makkod az érintkezést.
2013. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!