Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki sms-ben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki sms-ben, hogy feljöjjön egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Exem, nincs azóta se senkink és azt szeretném ha eljönne hozzám. Valami olyat kellene írnom amitől totál beindulna, de sose csináltam még ilyet. Ne legyen gusztustalan, csak adja be a derekát tőle...


26/nő


2012. szept. 26. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az exed, és már dugott veled párszor, szóval nem lennél neki újdonság, ergo nem fog most már este szex miatt felmenni hozzád.
2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TOMAtm ***** válasza:
azt ird:mit szólnál egy vad d*gáshoz,mindenféle kötöttség nélkül? -a pasik az egyenes beszédet szeretik.
2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kiraboltak, itt remegek a szekrényben, szerintem még a lakásban vannak. Siess. Ui: gumit hozz!
2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy nagyon jó dumám amikor azt akarom h a csaj felhívjon magához:


"SZia, nincs valami amit "meg kellene szerelnem" nálad?"


Ha erre DE VAN a válasz akkor nyitott a dugásra, ha NEM, vagy MIRŐL BESZÉLSZ? akkor hagyom a fenébe:)


Ugyan ezt tudom neked is javasolni:


"Szia, van egy pár dolog amit meg kellene szerelni itt nálam/velem...Ma este tudod hozni a szerszámodat hozzá?" :)


Ilyesmivel szerintem nyerő lehetsz :D


23/F

2012. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kívánom a szexet, de nem akarom idegen pasival és tudom neked sincs azóta senkid, átjössz?


amúgy csak rontasz a helyzeten, mert húzod az időt, és még tovább fog tartani a szakítós dolog

2012. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Igazából nem metaforákra gondoltam, hanem ecsetelni dolgokat ami hiányzik és ami benne is felidézné az emlékeket és begerjesztené. Valami olyasmiket, hogy akarom érezni a bőrét a bőrömön meg ilyenek...

2012. szept. 26. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
"Emlékszel mikor együtt ültünk, a homályos éjszakában ketten a padon, és vörösbort iszogattunk ? Nem jössz fel megdugni?"
2012. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha tűzoltó akkor szerencsés vagy! Csak annyit, hogy "tűz van"!
2012. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyere fel egy éjszakára :)


Viccen kívül vmi ilyesmit:


"Rég nem használt nyílásom,csak te férfiasságod

behatolását várja!

Kérlek jöjj,és tégy magadévá.

Leszek a lyuk az ajtóban,legyél a kulcsom,és nyiss ki MOST!!!!!!"

2012. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy Youtube linket: http://www.youtube.com/watch?v=pSZB5cpEVJo

"Hogy mondjam el, hogy vágyom Rád, hogy szeretem a bőröd illatát" - most pont találó.

2012. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!