Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan réteg a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan réteg a pasik között is, akiknek mindegy csak nő legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, simán nevezhetnénk a város r*bancának. A szüleit éveken keresztül meglopta és elszökött tőlük majd egy éve végleg lelépett tőlük és egy cigány családot nevezett ki a családjának. A csaj azóta minden nap a kocsmában lóg, és hétről hétre cseréli a palijait. Amúgy annyira torz arca van (szó szerint, nem csak simán randa) és annyira simlis rosszvérű hogy csodálom hogy meg tudnak mellette maradni az emberek. Hogy tudnak a pasik hozzáérni egyáltalán? Jó azt tegyük hozzá hogy nem adoniszokat szed össze, de én azt sem értem hogy emberinek lénynek hogy van gusztusa hozzáérni, hiszen nagyon büdös (hetente, kéthetente mosakszik saját bevallása szerint).

Ezt hogy lehet elviselni?


2012. szept. 27. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Bottal sem piszkálnám kategória. Egy nő legyen legalább annyira igényes, mint amennyire én. Aztán lehet szó róla.
2012. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég ha itt gyakorikerdeseken szétnézel:D
2012. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megérdemli, akinek ilyen szutyok kell. Igénytelen pocsok.
2012. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:D szerintem ez mindent elárult.
2012. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fülünyúl ***** válasza:
Van ilyen réteg, és nem csak az általad leírt kocsmákban találhatók. Elég sokan irkálnak például itt a gyk-n is. ;)
2012. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez csodálatos lehet akkor.
2012. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer hallottam egy mondás,hogy "Lyuk,lyuk,csak a keret más".Na azt hiszem azok a férfiak találták ki ezt,akik összefekszenek bárkivel.
2012. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a kérdésedben ott a válasz...joó messze kerüld el a csajt, és lelkednek is jobb lesz, ha kimaradnak az életedből azok az infók, hogy kéthetente mosdik(tehét nem fürdik vagy zuhanyzik, mosdik, amit minden reggel csinál az ember..)és hogy éppen kivel hálja el a héják nászát...és igen a hölgyemény ismeretségi körében a jelszó: a p*nát meg kell tömni...de ha hagyja magát legyen az ő baja...hál' istennek a legtöbb hapsi nem állatiasodott el...és inkább örülj, hogy azok a faszik arra a nőre izgulnak, nem pedig téged traktálnak...XD
2012. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!