Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy bevett szokás a Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy bevett szokás a Férfiaknál/nőknél (mindegy melyik eset), hogy ha tudják azt, hogy a másik fél akar tőlük valamit (de ők viszont nem) akkor elkezdenek kacérkodni, flörtölni stb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
nem ismerem mások szokásait, de én ezt tenném
2012. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miért?
2012. jún. 25. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magam nevében nyilatkozhatok, szóval...

Ha tetszik az illető, akkor elkezdek vele flörtölni. Ha taszít, akkor nem. Ugyanakkor le szoktam szögezni, hogy van párom.

2012. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ha tudja h van barátod akkor miért flörtölsz? nem azért kérdezem mert hogy nem illik meg a többi bla-bla hanem akkor elveszlik ennek a varázsa nem?
2012. jún. 25. 21:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ja félreértettem azt, hogy van vagy nincs párja az illetőnek. persze ha van barátnőm, nem fogok más lánnyal ingerkedni
2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de ugy értem (lehet rosszul tettem fel a kérdést)

ha neked pl nem tetszik az a lány de tudod h te tetszel neki na akkor miért kacérkodsz,flörtölsz vele?(ez a kérés úgy általánosságban)

2012. jún. 25. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kis flörtölgetésbe még nem halt bele senki. Megvannak azért a határok. Ez van akkor ha tetszik valaki, de nem akarok tőle semmit. A két dolog nem feltétlenül jár kéz a kézben. Amennyiben az illető abszolút nem vonzó számomra, akkor azzal nem flörtölgetek. Kicsit sem. Ez ügyben nem tudok nyilatkozni:)
2012. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bevett szokás, mert én pl nem vagyok ilyen. :)


De sejtem, hogy mi lehet ennek az oka. Azért valljuk be, sok embernek jól esik, ha tetszik a másik nemnek. És ne adj isten, de ha már a kapcsolatában nem kapja meg azt a figyelmet, amit annak idején, akkor annak az embernek igeni hiányzik az érzés, hogy vonzónak találják. s amit nem kap meg a párjától, azt ilyen módon mástól megkapja.


De persze nem csak ez lehet az oka. Van, aki természetileg nem bír magával, nem is bír egy embernél megmaradni.

De biztos, hogy ez nem valamiféle szokás.


24/n

2012. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó gondolom te nem a kérdésre irtad azt amit írtál?
2012. jún. 25. 21:23
 10/17 A kérdező kommentje:
bocs utolsó előtti.
2012. jún. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!