Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartanátok inkább r....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tartanátok inkább r. bancnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki az exét szereti, akivel esélytelen összejönni, de a szex hiányzik neki, ezért egyik haverjával eldöntik, hogy összejárnak szexelni.

vagy

Ugyanez a lány összejön egy sráccal, aki szerelmes belé, de csak szexre használná, mert még mindig a régi barátját szereti.


2012. szept. 27. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
másodikat
2012. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az összejárás oké. De hogy azért jön össze vele hogy csak legyen kivel dugni az gusztustalan :S 22/F
2012. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép példány, nehezen tudok választani.
2012. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első én vagyok, és ezért egy barátnőm leribancozott, szerinte inkább járnom kellene valakivel, mégha nem is szeretem. De én úgy vagyok vele, hogy inkább nem játszadozom mások érzéseivel.
2012. szept. 27. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:

igazad van.


a "barátnőd" meg irigy.

2012. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert neki van pasija, boldogok is, de ez van. Köszi a válaszokat.:)
2012. szept. 27. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igazából egyikkel se szimpatizálok túlságosan, de ha választanom kéne, hogy melyiket tartom inkább rib*ncnak, akkor a második, szóval te még "jobban" teszed.
2012. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első se angyal, de legalább korrekt, ha tisztázták az illető pasival, hogy csak szex. A második meg tényleg r.banc, ha mások érzéseivel játszik.
2012. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 27. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki képes ilyen kérdést feltenni.
2012. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!