Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már minden pasinak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már minden pasinak az alacsony, vékony, törékeny, visszahúzódó, csendes, cuki lánykák jönnek be? Aki ennek az ellentéte, azt már el kell könyvelni egy büdös r*bancnak, akihez még közeledni is tilos?

Figyelt kérdés

Persze nem ítélem ezeket a lányokat, van pár ilyen barátnőm és nagyon örülők neki ha találnak maguknak valakit.

De aki már talpraesettebb és belevalóbb az senkinek sem kell?


2012. máj. 15. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Sztm meg higgadj le: ) A nőket is úgy formálja a média hogy csak na...
2012. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Miért neked talán kéne egy alacsony, vékony fiú?


Na, azért!

2012. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
nem, csak 1 baj van. a talpraesett bevállalós lányok szemében tudod mi van? ez: "na takarodj csak kiskötsög, úgysem kaphatsz meg". meg az arcukon.
2012. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak az ittenieknek, mondjuk nekem is.
2012. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem onnantól hogy nem olyan csúnya, nem dagadtabb nálam és jól elvagyok vele teljesen mindegy hogy félénk/törékeny/talpraesett blabla
2012. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szeritem meg az a felháborító, h mindenki szerint csak aranyos meg cui tud lenni egy alacsony lány. Már nem azért, de a legtöbben közülük azért olyanok, mert így tudnak érvényesülni..
2012. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést biztos, hogy egy csalódott 'talpraesett, bevállalós' lány írta ki, aki eddig azt hitte magáról milyen jó csaj, és most a saját baja miatt kell az alacsonyvékonytörékenyvisszahúzodócsendescuki lányokat elkönyvelnie hülyének... savanyú a szőlő? akkor próbálj a viselkedéseden változtatni, biztos nem a talpraesettséged miatt kaptál kosarat -.-'
2013. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van :)
2013. ápr. 3. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem ilyen kulturált visszajelzést vártam az biztos :D
2013. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!