Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha csak akkor lennétek szerelmesek egy lányba, amikor már nem beszéltek/összevesztetek vele?

Figyelt kérdés

A többi lánynál soha nem volt ez probléma...

Sokszor elvoltunk, de sokszor veszekedtünk, téptük egymás idegeit és legtöbbször kiállhatatlannak tartottam és megszakítottam vele a kapcsolatot, de állandóan "visszamentem" hozzá. Barátság címszó alatt futottunk, de ez több volt annál... Addig húztuk ezt az egészet amíg piásan írtam neki, hogy szeretem, de tudom, hogy ebből nem lenne semmi és azt írta hallani sem akarna erről, majd végül ő mondta, hogy over, aminek örültem, még a győztest is eljátszottam (közvetve), de neki pedig a "hallani sem akarok arról, hogy járjunk" véleménye ellenére elég depis hangulata lett, nem is olyan rövid időre és amikor egy írásomból (amit másoknak írtam) az jött le, mintha én félvállról venném az ilyen helyzeteket és csak eljátszanám, hogy annyira érdekel, elkezdett depis számokat postolni, hogy minden hazugság volt, likeokat vont vissza stb, pedig ő nem szokott ilyeneket, nem egy facebook kocka...


Azóta van egy másik jónak ígérkező kapcsolatom, de úgy érzem, hogy még mindig ezt a lányt szeretem és nem értem miért... totál ellenszenvesek vagyunk egymásnak és akkora a képmutatás közöttünk, hogy a legkisebb vonzódást is letagadnánk kettőnk közt.. pedig van.



2012. szept. 27. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek, nem tudom... Ez az a tipikus se veled, se nélküled kapcsolat...
2012. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erre csak azt tudom mondani h ülj le vele beszélni

Ha nem akar akkor már ugyis mind1

ha meg tudsz vele rendesen beszélni akkor nyert ügyed van :D

2012. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a-a, nem lehet már..

de amúgy is kezdem elfelejteni végre

2012. szept. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!