Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel nem tudok ismerkedni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem tudok ismerkedni és nem tudom sajnos mit szeretnek a lányok, prostihoz szeretnék menni. Hol találhatnék, ha nem utcáról akarom?

Figyelt kérdés
Bevallom, mindösszesen csak 2 éve próbálkoztam. De ott minden nap, majdnem minden percében. Nekem nincs haveri társaságom semmi. Őszinte leszek, vágyom a szexre, nagyon, de MINDENKITŐL elvétve, egyetlen egy lányt akartam, de mivel nem is ismernek, és félek is a csajoktól, főleg, hogy szart se tudok, mit kellene tenni, hogy akármi is legyen, már feladtam mindent.

2012. szept. 28. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:

www.beszamolok.hu

Mármint, ha pesti vagy. Vidéken a vvv.videkilany.hu-t keresd!

A beszamolok egy igényes oldal, ott találhatsz bőven nőt. A vállalt dolgok között sokaknál van szüztelenítés is, egy olyant keress fel! Jó, ha nem egy fiatalabbat, hanem inkább egy idősebbet választasz. Mármint egy 25-35 évest. Ők már türelmesebbek, mint egy ifjabb lány és kedvesebbek is. Leülhetsz velük előtte beszélgetni és őszintén elmondhatod, mi a problémád. Nem fog kinevetni vagy kigúnyolni, mivel ő is emberből van, hidd el és ha te is kedves vagy vele, akkor végképp semmi rosszat nem fogsz tapasztalni.

2012. szept. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne egy utcalánnyal veszítsd el a szüzességed.Azzal az emberrel érdemes, akit szeretsz, akibe szerelmes vagy.Ne add fel, a neten is lehet találni barátnőt, társkereső oldalakon simán ismerkedhetsz.Azt az embert csak megvetni tudom aki egy prostihoz megy...
2012. szept. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocs, nem írtam ki, de MÁR NEM VAGYOK SZŰZ, és pont, hogy hasonló emberrel vesztettem el, de vele már nem lehetek többet és nem is akarnám.


Lényeg, próbáltam már ismerkedni neten, mert fogjuk rá, ott nem kell a szemébe néznem senkinek sem, továbbá, talán kevésbé csinálok magamból hülyét.

Nem tudok ismerkedni, 20-on felül vagyok és nem értek a nőkhöz. És sajnos nem is jövök be nekik és ezt ki is jelentik nyugodt szívvel.

2012. szept. 28. 02:10
 4/9 anonim ***** válasza:

legörgeted az egeret és ott van már két ilyen oldal is.

mi ebben a nehéz?

és nem kell itt mentegetőznöd.

erre vannak,nőhiányra,meg kikapcsolódásra.

2012. szept. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"félek is a csajoktól"


prosti is egy csaj, tőle nem félsz??


"Nem vagy szűz"


Első barátnődtől nem féltél?


Missoin Failed!

2012. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem barátnővel vesztettem el... Nem, prostihoz odamenni teljesen más mint egy igazihoz. Annak nem kell megfelelni, azt se érdekli mekkora a hímvessződ, semmi, csupán a pénzed.

Egy normális csajnak meg nem jövök be.

2012. szept. 29. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Más csajnak se kell megfelelni, vagy elfogad olyannak amilyen vagy vagy keresel olyat aki elfogad.
2012. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LeftBehind ***** válasza:
Kelleni nem kell,de ha nem felelsz meg,cseszheted.Ez ugyanúgy igaz a csajokra,mint bármi másra az életben.Manapság vagy beilleszkedsz és úszol az árral,vagy ne lepődj meg ha azt veszed észre,hogy semmid és senkid nincs.
2012. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Én eddig senkinek nem néztem hogy megfelelek e, vagy hogy mi az elvárása. mégis vannak barátaim, jó munkám, szerető családom. Aki nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok, mint testi és mind lelki adottságaimmal,az felőlem tehet egy szívességet.


Szerencsére nem csak önző és pénzéhes emberek élnek a földön!

2012. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!