Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy terhes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy terhes vagyok, bár még vissza van 1 hét a menstruációmig de minden jel arra utal hogy az vagyok! Ki tudná nekem megmondani hogy már most megtudja-e állapítani a nőgyógyász hogy ha elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen meg kell várnom a menstruációmat és csak akkor fogad?
2012. szept. 28. 12:21
1 2
 1/20 anonim válasza:
hát egy teszt sem ártana azért :)
2012. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor következett be a baleset, mert az nagyon lényeges ebben a kérdésben.
2012. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2 és fél hete!
2012. szept. 28. 12:29
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy hétfőn elmennék a nőgyógyászhoz csak azt nem tudom hogy fogadna-e így hogy még nem volt meg a menstruációm!!Vagy csak utána?
2012. szept. 28. 12:31
 5/20 anonim ***** válasza:

Tesztet miért nem veszel? 1000 ft.

Veszel 3mat, ha 3ból 3 negatív, akkor nem vagy az.

2012. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász még nem nagyon fog látni semmit sem... inkább tesztelj, van olyan teszt, ami már a menstruáció előtt is kimutatja a terhességet. Talán várj pár napot még, és valami jobb minőségűt vegyél. Ilyenkor az ember hajlamos bebeszélni magának a tüneteket, pont úgy, mint amikor nagyon akarsz valamit, már már érzed is a jeleket, de ez még nem jelenti azt, hogy úgy is van! Orvoshoz szerintem utána menj. A baleset után be kellett volna venned egy esemény utáni tablettát, és akkor most nem kellene izgulnod.
2012. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha a nőgyógyász is csak akkor tudná megállapítani hogy terhes vagy-e, ha látná, menstruálsz-e vagy sem, akkor nem is lenne szükség nőgyógyászokra, nem gondolod?:D

Vegyél egy terhességi tesztet, patikába kell menni érte. Kb 1000 Ft, 2 hét után tud értékelhető eredményt adni. Csináld meg a tesztet, utána figyelheted a menstruációdat is. De miért most jut eszedbe, hogy csinálni kellene valamit ha nem akarsz terhes lenni? Vagy akkor úgy gondoltad, hogy "majd megúszom"? A természet, a kémia és a biológia teszi a dolgát, nem lehet vele szórakozni...

2012. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor már csak két lehetőség van. Megtartod, abortusz.
2012. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak azt szerettem volna megtudni hogy már most elmehetek-e orvoshoz már most megtudja-e állapítani a terhességet?Mert szeretnék már minél előbb túl lenni rajta!Vagy meg kell várnom a menstruációt és utána fogad csak?Természetesen veszek terhes tesztet is még ma!És ha pozitív akkor már mehetek az orvoshoz?
2012. szept. 28. 12:44
 10/20 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem az orvostól van ez az állapot?

Minek akarsz ennyire elmenni hozzá?


Egy normális ember inkább kerüli az orvost, ha van más megoldás.

2012. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!