Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti az első csókotokat értékesebbnek, különlegesebbnek hiszitek?

Figyelt kérdés

Mert mindenki mondogatja, hogy az első csók olyan különleges...


Ti hogy vagytok ezzel? Kort és nemet írjatok! Thanks! (:


2012. szept. 28. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első csókomnál úgy be voltam rúgva hogy nem is tudom ki volt a lány, szóval nekem annyira nem volt különleges ^^

18/F

2012. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D



és a többiek?

2012. szept. 28. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Én bénának érzem, az is volt. De kellemesen volt béna :D
2012. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legelső csók az számomra egyszerűen szörnyű volt, rám erőszakolta a srác azt sem tudtam mit kell csinálni..és akkor voltam 13 és fél.

Utána a kiszemeltekkel volt első csókok sem voltak jobbak szájszag, nagyon rosszul csókolt stb..habár már akkor tudtam mit és hogy.

Majd jött a nagy Ő és Vele az első csók fantasztikus volt! Még mindig együtt vagyunk minden csókja varázslatos, de az első akkor is emlékezetesen tökéletes volt! :) most: 17/L

2012. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első csókom egy lánnyal történt, ami azért gáz, mert én magam is az vagyok! És nem, nem lettem lezbikus emiatt. Nem bántam meg, de azért ha megkérdezik inkább úgy veszem, mintha meg sem történt volna.

Viszont egy kedves élményem volt, amit szintén nevezhetnék első csóknak, hiszen azzal a sráccal akkor csókolóztunk először. Esett az eső és hihetetlenül szerelmes voltam belé. Csodálatos volt!:)

2012. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az első csókra inkább vissza sem szeretnék emlékezni:D egyszerűen blöööááá:D
2012. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem az első csókom borzalmas volt...elmentem 1 éve bulizni barátnőmmel, rengeteget ittunk...és táncoltam egy sráccal de nem is volt helyes mondom na táncolok vele és úgy voltam vele nekem még nem volt meg az első csókom csak amikor kicsi voltam nem tudom ez mennyire számít, és ott volt a lehetőség...na hát mindent lehetett arra mondani, csak nem volt jó..!:)
2012. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz volt az első... Kb. 1 évig féltem is utána bármilyen pasi közelébe kerülni, most is bennem van a félelem hogy nehogy megint annyira rossz legyen. Egyszer már beigazolódott...:s
2012. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Borzasztó volt. Akkor voltam 13.

16/L

2012. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ilyen rossz a tapasztalata? :)

Nekem örök emlék lesz ;) F

2012. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!