Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond vagyok, hogy hiszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok, hogy hiszek abban, hogy van szerelem első látásra, és megérzem, hogy 'Ő' az igazi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond csak naiv és álmodozó...de ez nem baj :)
2012. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én így jártam: megláttam egy pasit KÉPEN, és belészerettem.

De nem lesz happy end úgy néz ki. :(((((

2012. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond. :-)
2012. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egy esetről hallottam már, hogy első látásra egymásba szerettek és együtt élték le az életüket. Úgyhogy a remény hal meg utoljára. :) Én is hiszek benne..
2012. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem vagyok jó pasi és ocsmány is vagyok, nem hiszek ebben, belém egy lány sem tudna szeretni, ezt én megértem is el is fogadtam, bár rohadtul fáj. De, ha te egy vonzó lány vagy vagy egy jó pasi, akkor hiszem, hogy van esélyed megélni ezt.
2012. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.én is ilyen vagyok. :3
2012. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5: Szerintem biztos nem vagy ocsmány, nem ilyen hozzáállással kéne állnod magadhoz, az kevésbé rohadtul fájna. Szerintem. ;)
2012. szept. 23. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!