Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexykehh kérdése:

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok és én nagyon szeretem őt!! De nem mertem elmondani neki hogy mennyire szeretem! És nagyon félek hogy kiröhög vagy valami! Segítsetek kérlek!! :(
2012. szept. 28. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz neki elmondanod, nehogy aztán más csapjon le rá. Sajnos az életben fogsz visszautasításokat kapni, de gondolj arra, hogy minden egyes nemmel közelebb kerülsz egy igenhez. Egyébként egy fiú se ér annyit, hogy szomorkodj miattuk. :) 15/f
2012. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike!! :) Ez bíztató
2012. szept. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!