Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy lánynak azt mondtam hogy szeretem de rájöttem hogy ez mégsincs igy. Nem tudom hogy mondjam meg neki anélkül hogy megsértsem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
kérj bocsánatot és mond azt hogy csak pillanatnyi fel lángolás volt és csaltak az érzéseid
2012. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet anélkül közölni.

Ezért nem szabad dobálózni ezzel a szóval...

2012. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kéne azzal a bizonyos "szeretlek-el" dobálódzni csak akk,ha tényleg is komolyan gondoljuk!Csak ezt sokan elfelejtik!
2012. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy szemét vagyok a lánnyal. Amikor azt mondtam hogy szeretem , én is azt hittem.De rájöttem , hogy nem akarok párkapcsolatot és hogy még a régi barátnőmet szeretem :(
2012. aug. 10. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Ha megsértődik, hát megsértődik. Ők szándékosan szokták ezt hazudni a srácoknak, annál még mindig jobb vagy.
2012. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy sajnos ez nagyon bánt egy lányt. Mindenképpen éreztesd vele, hogy nem az ő hibája, nem vele van baj, hanem még nem jutottál túl az előző kapcsolatodon.
2012. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!