Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti különlegesnek tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti különlegesnek tartjátok a barna hajú, kék szemű lányokat?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzétek, hogy miért tettem fel a kérdést, csak ugye a barna haj-kék szem összeállítás elég ritka, és hogy nektek tetszik-e, vagy vonzónak találjátok-e stb.. :D
2012. szept. 28. 21:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a színek alapján döntötök, de azért mégis megvan a véleményetek erről... :)
2012. szept. 28. 21:12
 2/15 MadameViciouse ***** válasza:

Szerintem nem ritka, de nekem tetszik.

A sötétbarna,fekete haj/kék szem még jobban.

De én lány vagyok.

2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem....sokkal inkább számít a személyisége (persze először meglepődünk h awwwhhhh dejó meg stb...de aztán elfelejtődik ez a tényező)
2012. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:
Nem, ugyanolyannak tartom mint egy barna hajú zöld szemű lányt illetve ugyanolyan vonzónak mint egy barna hajú barna szeműt...az összhatás a lényeg a szeme a haja az arca a pofija a szája ...
2012. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok de nekem tetszik lányon is meg fiún is, nekem is kék szemem van viszont szőke a hajam de gondolkozok a barnán..:)
2012. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Életemben eddig egy lányt láttam aki tetszett és ilyen volt. A kék szem nekem csak szőke hajjal szép.

De ez is olyan, hogy minden kombináció szép, ha szép vele a nő, illik hozzá stb.

2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok. :-)

Eddig egy srác jegyezte csak meg, hogy különleges. :-)

2012. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, HA szép a lány, ettől még különlegesebb tud lenni.
2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon cuki lehetsz
2012. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

pont ezen gondolkoztam régebben h milyen lehet az ilyen, mert nem emlékszem ilyen lányra, pedig kíváncsi lennék milyen lehet.

igen, ezért különlegesnek tartom

barha haj-barna szem, szőke haj-kék szem, szőke haj-barna szem. ilyen lányokat már láttam, meg zöld szeműt is.

2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!