Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok tetszenek jobban a lazább, sportosabb vagy csajosabb, elegánsabb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
laza és csajos
2012. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a laza, a sportos, a csajos, és az elegáns jön be:)
2012. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már az egyik akkor már jó!
2012. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Át se látom mire gondolsz. A 4 különböző kombinációkban függhet össze! :) Lehet sportos csajos, lazán elegáns meg a többi..
2012. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

lehet...

laza és sportos

laza és csajos

laza és elegáns :)


egyébként ez a 3 mind szerepelhet 1 lányban is csak megsúgom :)

2012. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy igazi lány mindig tudja milyen legyen:D Én jobb szeretem a laza farmerom meg az egyszerű póló + tornacsuka összeállítást, de a barátomhoz imádok magassarkúba, és csinos ruhába menni.

Én is ha tehetném, járkálnék mindig slampos: I (L) Call of Duty pólóba, de még inkább HarcoS felsőbe:$ De ha meg épp csinos vagyok, az meg tök magabiztossá tesz..érdekes dolgok :d

2012. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát jók a kényelmes ruhák, meg praktikusak. De ha például valami olyan munkahelyed van, vagy valami vezető beosztásban vagy ott nincs mese: az elegáns, nőies a muszáj. Mert nem vesznek komolyan tornacipőben. Mondjuk ott nem is kell fizikailag megerőltető dolgokat csinálni.
2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan,hogy vagy ez,vagy az.Nálam mindkettő lehet nyerő,ha a csaj valódi személyiségéhez tartozik.
2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hogy kicsit érthetőbb legyek ilyesmire gondoltam:

[link]

1. vagy 2. ?(csak stílusra)

2012. szept. 28. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek a fotók elég elfogultak. A csaj átalakulását szemléltetik. Ilyenkor az "ilyen volt"-ból szándékosan előnytelenebbet, az "ilyen lettből" meg a legelőnyösebbet teszik oda.


life.hu? Viccelsz? :D A legnagyobb kamu oldal. :D

Különben meg nem feltétlenül stílus kérdése. Kényelmetlen cuccokban csak azok a csajok mászkálnak egész nap akik tényleg semmi olyat nem csinálnak.

Aki szeret kirándulni, sportolni, az néha laza, mert az praktikusabb, kényelmesebb.

2012. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!