Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom, mit érez valójában!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves vagyok, és egyedül nevelem két kis hercegnőmet. Kb 2 hónapja megismertem valakit egy nagyobb (üzleti) oldalon. Aztán beszélgetni kezdtünk msn-en, majd egyszer találkoztunk is. Neki van barátnője,aki 6 hónapos terhes, de a pasi nem szereti őt. Ellenben engem minden nap felhív, sms, email, msn... Többször mondta, hogy szeret, de nem tudja, mit csináljon. Mert ott van a barátnője,akinek ugye szüksége lenne rá, ráadásul 210km-re lakunk egymástól. Nem arra kellek neki, hisz akkor már kerített volna alkalmat rá. A csaj nagyon féltékeny, ellenőrzi az emailjeit, msn-jét, mindent! A pasinak ebből elege van. Ha nem lenne terhes a csaj, elhagyná, de így... Ráadásul találkozott az én lányaimmal is, akik imádták, és ő szinte könnyekig hatódott,mikor puszit kapott tőlük. De egyikünk se tudja, hogyan tovább. Velem is szeretne lenni, de tudja, hogy a csaj és a születendő fiúcska felé is kötelességei vannak, mégha nem is boldog így. De nem akarom sem kínozni, sem elvenni a családjától, de szeretjük egymást! Sokszor csalódtunk már mindketten, de úgy tűnik most mindketten ugyanúgy gondolkodunk, ugyanazt szeretjük, ugyanaz a véleményünk, szóval valószínű működne. Ő 40, én 22. Kérlek adjatok tanácsot!

És nem vagyok "olyan",aki csak a szexre meg a pénzre hajt,itt nem erről van szó.

Eddig összvissz 3 férfival volt kapcsolatom.

Köszi!


2009. aug. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell, de neki kell döntenie mert az ő döntése az hogy marad a barátnőjével vagy összejön veled. Azt tudom tanácsolni várj, az idő mindent megold, reméljük. :)
2009. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akar egy zsenge nyuszkót!

Légy óvatos!

Pusz

26/F

2009. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! A kérdésedet olvasva egy csomó minden megfogalmazódott bennem, de ha mindet leírnám, biztosan lepontozna mindenki, az embereknek általában nem szokott tetszeni a hozzáállásom, pedig igyekszem segíteni.


Annyit azért leírok, hogy én az esküvő utáni szex híve vagyok, az utánam válaszolóknak annyit, hogy semmi kedvem erről itt vitatkozni, ha nem tetszik, hogy én ezt választottam, pontozzatok le, de ne írogassátok ide, hogy hülyeség, mert a kérdező erre nem kíváncsi!


Emellett azt tartom, hogy ha valaki nem szereti már a párját, akkor függetlenül a körülményektől, inkább hagyja el, mint hogy megcsalja. Engem csaltak már meg, és sokkal jobban fájt, mint amikor dobtak, persze lehet mondani, hogy mit tudok én erről, hiszen nem hogy gyermekem nincs, de még a nemi életet sem kezdtem el.


Megértem, hogy nem akarja elhagyni a párját a gyerek miatt, de szerintem a gyereknek sokkal jobb lenne, ha az anyja egyedül nevelné, mint hogy úgy kelljen felnőnie, hogy a szülei folyton veszekednek, hogy az apja más nőhöz jár. Ráadásul ha neked sikerült olyan férfit találnod, aki elfogad téged a két gyerekkel együtt, akkor annak a nőnek is biztosan sikerül új élettársat találnia.


Nos, ennyit tudtam segíteni, remélem, valamennyire hasznát tudjátok venni!

2009. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha beüt, akkor beüt. A baj ritkán jár egyedül, ahogy mondják.


Nincs erre kiforrott módszer. Ha szeretitek egymást, akkor az már úgy is valamilyen szinten kihat az Ő másik kapcsolatára. Azon azért gondolkozz el, hogy nem csak "arra" van szüksége egy fickónak, de más igényeit is kielégítheted. Pl. az önbecsülésének jót tesz, hogy van aki szereti, kívánja, akarja Őt. Lehet más is. És igen, lehet, hogy ez a Szerelem.


Az egy nagyon érdekes kérdés, hogy miért választasz TE egy olyan Férfit, aki ennyire elérhetetlen. Foglalt, 240km-re lakik, féltékeny a párja, ellenőrzi. Nekem ebből úgy tűnik, Te nem igazán akarsz párt. Tudat alatt nem vagy kész a boldogságra? Azt sulykolod magadba, hogy nem érdemled meg, küzdened kell érte? Ez elég nagy küzdelem lesz, és a cél sem látszik jól.


Mit csinálj? Na ez könnyű. Éld az életet! Hallgass a szívedre! Küzdj, ha küzdened kell. Vállald önmagad, az érzéseidet. Ne foglalkozz azzal, amit eddig írtam! :D :D :D

2009. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Számomra mind hasznos volt!

Én sem értem, mit akarok tőle, hisz szinte lehetetlen! De ma azt hiszem, megvolt az a bizonyos jel is, hogy felejtsem el. Írtam neki MSN-en, hogy nem biztos, hogy el tud érni,mert vihar van, és akadozik a net. Nem volt elérhető, gondoltam majd elolvassa,mert volt már abból hiszti, hogy ő várt, és nekem meg dolgom volt. De sajnos a barátnője használta a gépét, és látta, mit írtam. Konkrétan ezt: Szia! Nem biztos, hogy ma elérhető leszek, mert vihar van, nem működik a net tökéletesen.

Ezek után rá 10percre felhív, hogy a barátnője ott hisztizik emiatt. Mondtam neki mit írtam, erre annyi volt a válasz gúnyos hangnemben, hogy "Kössz!". És lecsapta a telefont. Na ezek után inkább semmit sem akarok tőle, nem hogy kapcsolatot! Ha egy ilyen mondatot valaki félreért, az hülye!

Én boldog akarok lenni végre, nem pedig örök második!

Köszi mindenkinek a válaszokat! Igazán aranyosak vagytok!!!! :-)

2009. aug. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!