Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk segítség! Mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk segítség! Mit érez valójában? Nem vesz komolyan? Nem vagyok fontos számára?

Figyelt kérdés
A fiú aki már régóta tetszik(én 16, ő 18) mostanában elkezdtünk randizgatni.Nem igazán bízom benne, szerintem sok csajt fűz (ez nem biztos).nyaraláson sokat sms-eztünk, és bevallotta hogy mindent imád bennem..részletesen leírta,és hogy sajnálja hogy legutóbb nem csókolt meg, és hogy most legszívesebben megölelne.. Ő Pesten vállalt nyári munkát ezért felutaztam a nagyszüleimhez hétvégére, plusz találkoztam egy barátnőmmel, de főleg miatta mentem.Pénteken együtt voltunk, csókolóztunk,nagyon jó volt vele, sokat nevettünk, megbeszéltük hogy szombaton is együtt leszünk és hogy 2 körül találkozunk. Hívott 2kor hogy csak fél órára tud jönni mert megy a barátjával Siófokra. Nagyon rosszul esett, hiszen tudta hogy 1 hétig biztosan nem találkozunk, mert dolgozik.És fura hogy egy buli és a barátja fontosabb mint én.. A barátnőm azt tanácsolta hogy ne vegyem fel ha hív.. már este hívott, nem vettem fel és írt is..nem válaszoltam. Másnap csak annyit írt: -ok értem.. visszaírtam hogy -Mit? erre nem válaszolt.. azóta eltelt pár nap.. szerintetek soha nem is vett komolyan csak hülyített? vagy én rontottam el??
2011. aug. 27. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el. Ne játszanak veled. Ő úgy vette, hogy dobod. Gondolom.
2011. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de így durcizni butaság volt, pláne hogy a barátnőd tanácsára csináltad...

ok, nem kell hagyni, hogy lábtörlőnek használjanak, de Akkor végre jegyezd meg jól azt az agyonkoptatott közhelyet, hogy egy jól működő kapcsolat alapja a kommunikáció.

Nem vetted fel - rendben. De hogy még aztán nem is válaszoltál az sms-re... válaszolj órák múlva - de akkor is VÁLASZOLJ!

Vázold fel, hogy mi bánt.

Így természetes, hogy egy Ok-val nyugtázza a dolgot, és többet nem keres.

2011. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elcseszted szerintem . kérlek titeket lányok,miért kell ilyennek lenni? Lehet fontos dolga volt, nemtudhatod minek ment Siófokra, azért vagyunk értelmes emberek,hogy megbeszéljük a problémákat,nem azért ,hogy össze vissza hisztizzünk,és játszuk a sértődötett ..

17/F

2011. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad...Legalábbis én szeretem az olyan nőket, akikben van kihívás, akik miatt tudok egy picit aggódni, hogy most érdeklem, vagy mivanmost? Szerintem a csávókát is őrli a gondolat hogy mi lesz.
2011. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neeee legy buta liba! Miert hallgattal a baratnodre???!!!

Kell a pasi? Hivd fel es kerj bocsanatot, mondd meg mi bant!

Nemkell? szard le, akkor jol cselekedtel.

2011. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy fel kellett volna vennem.. de azt hittem hogy többször keres majd, hogy szenvedjen egy kicsit :/ de gondolom hogy az ő büszkesége sem engedi hogy tovább keressen, egyébként bulizni ment..
2011. aug. 27. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!