Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Ti sem szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Ti sem szeretitek, ha egy csaj ilyen?

Figyelt kérdés
lány vagyok és a barátnőm is azt mondta erre hogy szánalmas...elég rosszul érintett ez az egész ..az a lényeg ,hogy még nem volt barátom viszont vágyok már egyre jó lenne stb..és ha valaki aki nekem is szimpatikus olyan jeleket ad ,hogy szeretne tőlem többet akkor én mindig kicsit ráakadok a témára mármint nem úgy hogy rászállok a pasira,hanem inkább úgy hogy barátnőmnek elmesélem ,hogy milyen aranyos volt meg ilyesmi...aztán ha még sem jön össze a dolog akkor én könnyen tovább lépek ,ha van más ha nincs és tényleg kezdett komolyodni a másikkal a dolog még sem jött össze akkor pedig tisztára ki vagyok ...tudom,hogy ez rossz tulajdonság könnyen megszeretek valakit és általában mindig csalódok és aztán sokáig kijön ez rajtam..de ha találok valakit akit érdeklek könnyebb tovább lépnem...barátnőm szerint csak arra vágyok hogy valaki / akárki szeressen...ez részben így is van ,de nem akárki...szerintetek is szánalmas vagy van aki ilyen?
2012. szept. 29. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mondat elejéről és mondatvégéről hiányzó kis-nagy betü különbségek, valamint a mondatvégi írásjelek hiányától, megfájdult a fejem.
2012. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas egyáltalán nem az.Te ilyen típus vagy.

Igazából itt szerintem az játszik,hogy nem igazán vagy érett ehhez a dologhoz.Nem úgy érzed át az egészet.

Hány éves vagy?

2012. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok ...lehet még nem vagyok érett ehhez ,de eddig az volt a baj hogy sokat tanultam abba menekültem az elől ,hogy folyton azon kattogjak ,hogy egyedül vagyok ..most meg az a baj hogy keresem a társaságot és bulizok ...
2012. szept. 29. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Bulizni hülyeség...oda kikapcsolódni megy az ember nem ismerkedni.

Nézd én most vagyok 19 éves.Most pár napja támadtak fel bennem az érzések.Az igazi érzések,hogy tudnék szeretni egy lányt.Szeretném érezni a közelségét,ölelését.

Eddig nem volt.Nem is érdekelt.

Folytasd tovább a tanulást.Majd úgy is jön valaki.

2012. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De máshogy nem igazán ismerek meg új embereket és ha csak itthon ülök és tanulok senki sem fog bekopogni az ajtón és azt mondani szia hozzád jöttem,hogy megismerjelek...én szeretnék szeretni,de amire oda jutok ,hogy érett is leszek ehhez addigra annyiszor pofára ejtenek ,hogy már nem akarok még 1x pofára esni ...
2012. szept. 29. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:

kicsit butus a gondolkodásod :)

mire érett leszel eltudod dönteni ki akar igazi kapcsolatot,és ki akar megdugni.De abban igazad van,hogy kell a tapasztalat.

Viszont utcán,suliban,vásárlás közben,utazásnál...

spontán ismerkedés a jó :) buliban hidd el ilyen rövid kis kalandok születnek.

2012. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom tapasztalom én is...:/
2012. szept. 29. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!