Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én értelmezem félre, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értelmezem félre, vagy ez tök normális egy barátságban?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom nincsenek is titkaink egymás előtt.2 napja rám jött az 5 perc és húztam az agyát,hogy igazán bemutathatna egy facér haverjnak.Erre azt írta,hogy egyik haverja se lenne jó hozzám,csak is ő.Nem értem mire célozgathat hisz csak barátok vagyunk.Tegnap előtt meg azzal jött,hogy én tanítom meg a türelemre.Nagyon türelmetlen tud lenni ha akar valamit ez tény.S mivel most rossz a pc-ém,amit szeretne arra várnia kell.Mert nem tudom átküldeni neki.Nem akarok magamnak bebeszélni semmit,mert tényleg csak barát,vagy csak én értelmezem félre?
2012. szept. 29. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg vakok a nők...
2012. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eléggé...
2012. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor most normális ez vagy sem?Vagy tényleg kezd nyomulni?
2012. szept. 29. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak kezd, hanem MÁR nyomul.
2012. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már egy srác ilyeneket mond, hogy csak ő lenne hozzád jó, meg megtanítod a türelemre, akkor már nagyon is többet akar :)
2012. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De basszus ne akarjon.Pont ő mondta anno júniusban,hogy nem ám bele zúgok vagy valami.A másik túl jól ismerem,és én lennék a utolsó aki az esete lenne.Ő ahhoz túl "menő".
2012. szept. 29. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Túl menő na baz.ki ilyen indokot sem hallottam még... arra am nem gondoltál hogy ironikusan értette amit mondott?? Simán előfordulhat egy fiu-lány barátságban hogy az egyik idővel többet akar...
2012. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye. Egyértelmű, hogy ő többet akar a barátságnál.

De amúgy van, akinél normális az ilyen, nézd meg, más csajokkal hogy viselkedik mostanában. Másokkal is flörtöl ennyire, vagy csak veled...?

2012. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát csajozgat,de egyik csaj se jó neki.Ezen jókat szoktam derülni,
2012. szept. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!