Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer ribanc voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer ribanc voltam, lehet utána normális életem még?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 10:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ribanc ésszel fogsz tovább gondolkodni, akkor nem. Ha gondolkozási módot váltasz, akkor igen.
2012. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Kutyából nem lesz szalonna. Ha ribanc voltál, valszeg az is maradsz, nagyon ritka a kivétel.
2012. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
Ku.rvából lesz a legjobb feleség ezt sose feledd.:)
2012. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, de a múltad elképzelhető, hogy elő-elő bukkan életed során és nem leszel rá büszke. Én biztos külföldön dolgoznék csak, és ha megszedtem magam akkor itthon kezdenék új életet. Bár ez nagyon kockázatos, mert kint semmi és senki nem tud megvédeni. Nem tudom... szerintem ne csináld.
2012. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nem úgy voltam ribi, hogy sok pasival lefeküdtem, hanem olyannal voltam, akinek volt barátnője.
2012. szept. 22. 10:20
 6/33 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz.


Sőt ha látja a környezeted, akkor még jó pontot is szerzel, magadnak, de ahogy írta váltanod kell stílust öltözetben gondolkodásban.

2012. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Van olyan csaj ismerősöm akit 6-an d*gtunk most példás családanya
2012. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 nagylzs ***** válasza:

Szia!


Amit tettél, az nem volt szép dolog. De nincs értelme büntetni magadat. Lehet hogy az élet nyújtani fog neked alkalmat hogy megtapasztald a másik oldalt. Az életed nagyrészt olyan lesz amilyenné teszed. Ha van egy kialakult képed arról hogy milyen lenne a "normális" élet, akkor próbáld meg azt elérni. Ne latolgasd az esélyeket, csak mindig törekedj abba az irányba ami szerint a helyes és a jó. Szerintem jó úton haladsz! Az hogy föltetted ezt a kérdést arra utal, hogy próbálsz "jobb" lenni mint amilyen vagy. Próbálod az életed egy nem triviális szinten megélni, hanem dolgozni és tenni érte. Ez a lényeg! A lelkiismeret furdalásod most természetes, és abból fakad hogy neked sem tetszik amit csináltál. Elsősorban úgy tudod megszüntetni ha elhatározod hogy jobb leszel, és olyan dolgokat teszel amitől el fogod tudni fogadni magadat.

2012. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

naná,de csak olyan közegben ahol semmit sem tudnak az előéletedről:D

látjátok lányok?ezért nem éri meg r!bancnak lenni:D

2012. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

pasit már soha nem szeretnék, tudom , hogy nem érdemlem meg.

csak az hogy lenéznek, és megvetnek , ez zavar :(

naiv,buta kislány voltam ,elismerem, nagyon rosszat tettem.

2012. szept. 22. 10:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!