Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhat meg egy 15 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhat meg egy 15 eves kiscsaj es 31 eves pasinak, amire egy 19 eves csaj nem kepes?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

a szűk punciját

mást nem igen

2012. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szűz puncit
2012. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
5 év garantált börtönt.
2012. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

a fiatalabbat választotta a pasi, nem téged?

a 15 éves korából adódóan nyilván tapasztalatlanabb nálad, egyszerűbb hazudni neki, kihasználni, a fiatalok még mindent elhisznek és igen, az előttem szólókkal is egyetértek

2012. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

Egy 19 éves nem képes szűk puncit adni? Na, 1. is sokat érthet a nőkhöz. Több éves aktív szex után egyre jobban tudom szorítani, erről ennyit.


A mostani barátom előttem egy fiatal csajjal volt, és meglepődve mesélte, hogy elég fura: alig volt hüvelyizma a csajnak (vagy nem használta?), meg is lepődött, velem milyen "szoros" lehet a szex...

2012. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
4- Nekem az a gyanúm, hogy a kérdező a 15 éves csaj. Aki azt gondolja, valami trükkel megszerezheti a 19 éves lány pasiját.
2012. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Sürgősségi osztályt/koprsót ha anyuka/apuka rájön, munkanélküliséget, megbélyegzést egy életre pedofilsággal, szexuális ragadozóként, egonövelést, hogy nagy ász, mert egy egy 15 éves csitrit le tud venni a lábáról, meg hasonló cukiságok.
2012. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a koron múlik,mondjuk lehet szebb,okosabb,jobban szopik,vagy akármi.
2012. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, egy 15 éves mit akar egy vén fószertől? Lehet a pénze miatt áll le vele. Azért néhány csajt se kell félteni.
2012. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az ugy volt, hogy engem bamul folyton es 31 eves pasi, megis 2 ilyen 15 eves csajt csokolgat es hulyeskedik veluk, hozzam meg nem is szol. Pedig oszinten szolva nekem a testem is noiesebb, a melleim is nagyobbak es azert fenekem is van, es nem egy szal deszka vagyok, az arcomrol pedig annyit, hogy masok szerint nagyon aranyos arcom van(bar en nem tartom magam szepnek). Valamint ok ilyen tipikus szurke kisegerek, nem hordanak noies ruhakat, inkabb csak nadragot.

Multkor pl osszefutottam ezzel a palival, es lattam, hogy engem nez, es tetszett neki a latvany.(vlm miniruha volt rajtam)

2012. szept. 29. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!