Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt kozulunk fiu, aki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt kozulunk fiu, aki. hasonloan erez mint en, hogy 22 felett is. Szuz es a vegelkeseredes kerulgeti?

Figyelt kérdés
En mar mindent megprobaltam, amit lehetett. Nagyon ronda az arcon, de jol oltozkodtem, jo dumat probaltam meg, jo illatu parfum stb. De 50 visszautasitas jott a visszautasitasok hatan, nem.is szep lanyoktol kaptam meg. Az ongyilkossag erzese kerulget. Tehetetlen vagyok. 25 F.
2012. szept. 29. 17:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

csak 50 visszautasítás?

hajrá akkor még sok kell h bekerülj a rekordok könyvébe.

2012. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Az a szornyu, hogy a pasik es a lanyok akiknek sikeruk van a masik nemnel, azok el.sem tudjak kepzelni.ezt az allapotot, amikor orokos elutasitas ovezei az utjat a csunya embernek. Olyankor masban keresik a hibat, hogy rosszul beszelsz, rosaz a stilusod atb. Holott a rondasag sajnos egyenlo ok az elutasitassal, ehhez nem kell rossz stilus sem. Keoet nem.szivesen.kuldok senkinek a banatomban, mert mindig mondtak, hogy.kuldj kepet. Elkuldtem 20 embernek, ketto vagy harom.irt csak vissza, hogy nagy a gàz.
2012. szept. 29. 17:10
 3/42 anonim ***** válasza:
Nem olyan csajokkal kéne pròbàlkozni,akiknek a felsőbb kategoria kell.Ha hiányod van menj qrvàzni de minden esetben legyél férfi,nem mint most,ez tiszta szànalmas.
2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem.szep lanyoknal probalkozok, teljesen atlagoknal. Az sem baj, ha nem szep az arca, csak ne legyen 70 kilos.
2012. szept. 29. 17:12
 5/42 anonim ***** válasza:
Előző, sajnos csúnya fiú egy lánynak se kell, még a csúnyáknak se, ezt én is tapasztalom. Kérdező, menj el prostihoz, mert másképp valszeg nem fogod elveszteni soha!
2012. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

A megoldás: Jó sok lóvé és sportkocsi.

A nők nagyrésze öntelt, anyagias liba, ha nem lógnak ki Deák Ferkók a zsebedből, és nem fekete BMW muzsikál alattad, egyszerűen emberszámba se vesznek.

Legyen jó sok zsetonod és sportkocsid, hidd el, működni FOG.

2012. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Mercedea jo auto? Nem.hittem, hogy ehhez kell folyamodnom. Ez megalazo. Hogy maskepo nem.kaphatok lanyt, pedig nagyon tiszteltem oket, de kezd ez az erzes kihalni belolem sajnos.
2012. szept. 29. 17:16
 8/42 anonim ***** válasza:
Én csak 20 vagyok, bár még 50-nél nem tartok, de nem is szeretnék na szóval én 17 csajban voltam szerelmes és mind a 17 elutasított ki szebben ki olyan módon, hogy azzal eléggé megbántott. Elég rossz tudom, minden egyes nap az öngyilkosságon gondolkodtam. Úgy érezem, hogy körülöttem minden össze omlott volna, hogy nem vagyok szerethető. Ami kicsit segített nekem, hogy elég jó osztály társaim vannak, és meg ismertem az osztályomban egy csajt akivel nagyon jól kijövők, bár bele szerettem, de ő is vissza utasított, de ennek ellenére jó barátok maradtunk. A másik dolog ami mostanában segített a Titok c. film. Amit ajánlok neked is. Amúgy nem tudom mi lesz a jövőben, de csak a legjobbakat tudom remélni magam számára és a te számodra.
2012. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Mercedes is lehet jó autó, miért ne :) Bár a Merdzsó az inkább cigány verda,de attól még igenis alkalmas lehet csajozáshoz :) most már csak a sok lóvé hiányzik, és meglásd, annyi barátnőd lesz, hogy meg is unod őket.

Megalázó, lehet, de nézd, a nők ilyenek. Ha nem születtél Justin Biebernek, nincs más lehetőség.

2012. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Találja magadnak olyan tevékenységet ami leköt és kész tök mind 1 mi az. Lehet sport , utazás , mozi... és hidd el észre se fogod venni a hiányt.

De ha így nem jön össze semmi és mindenképp ragaszkodsz a csajozáshoz akkor keres egy prostit. Tom nem a legjobb megoldás de ha tényleg ennyire gáz a helyzet én ezt javasolnám. Jobb mint szűzen meghalni .

2012. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!