Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS nem ertem mi van mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS nem ertem mi van mert facebookon joba vagyunk ha talakozunk velem teljesen mashogy viselkedeik mint a tobbiekkel. Szerintetek mi van? nem kell beszolni a facebook miatt:D

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyiből aki megmondja, hogy "mi van" az nem én leszek.
2012. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy teljesen máshogy?
2012. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy lány osztály társammal. A facebookon jól elvagyunk, sokat beszélünk, de nem nagyon beszélünk. Engem nagyon zavar ez a dolog, de majd megoldom valahogy. Nem tudom valahol azért nem beszélünk, mert már mindjárt az lenne, hogy szerelmes vagyok belé. Mer jártam már így egy másik lány osztály társammal akivel jól kijöttünk, aztán azt találták ki a többiek, hogy bele szerettem aztán azóta nem beszélünk. Szóval ezért is... Meg bánt az is, hogy sok fiú osztály társamat megöleli engem nem ez annyira bánt, hogy néha sírni tudnék miatta. de nem tudom én sem ezt az egészet már.
2012. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na de én vicces kedvemben vagyok, ennyiből is megmondom a tutiiit.

Aszondja, te egy fiatal csaj vagy, úgy 7. osztálytól a 10ig lőném be, de lehet a 10 már sok... Az IQ-d (a gyengébbek kedvéért az intelligencia szinted) nem üti meg az átlagot, a telefonodon van féjszbúk, amit apuci fizetéséből vesztek (talán pont sorban is álltatok új ájfónért :D), A srác egy teljesen cukcsimukcsi sráccsi ahiért oda vagyh megh visszah... Az viszont olan gyerekeees, mert semmibe vesz...


na jó, ez mégsem megy, ömm... azért ennyit megkapsz :DD Sorry az offért, de úgy éreztem nem lehet kihagyni. Jobban belegondolva lazán kihagyható :))

Szép napot!

F/17 ("nem kell beszolni") :P

2012. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!