Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Inkább legyen egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Inkább legyen egy lány teltebb és szebb arcú, vagy legyen inkább vékonyabb?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés egy -már- itt feltett kérdés alapján fogalmazódott meg bennem.

Mondjuk, ha egy lánynak szép, mosolygós, kedves arca van, formás lábai, viszont van egy pici hasa, rendszeresen sportol, tehát izom is észlelhető... Akkor számít nektek, hogy nem bomba alakja van, hanem egy kicsit teltebb? Vagy nálatok az alak mennyire meghatározó tényező?



2012. szept. 29. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem pont nemérdekel az alakja. Arcra fogjon meg. Pont nemérdekel mekkora a feneke vagy a hasa. Még jobban is tetszik ha van mit fogni rajta.
2012. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A leírás alapján bejönnél nekem!De sok típusra bukom!:)
2012. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,mi a kövérebb,nálam 60 kiló alatt nem kövér a nő,és addig tetszik is.A nagyon vékonyság csak divat,nem is tetszik nekem.Azt viszont ritkán látom,és hiányolom is,hogy egy csaj izmos legyen.
2012. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább legyen vékony.
2012. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit teltebb, tehát nem kövér, akkor nekem sokkal bejön, mint ha nagyon vékony lenne. A lógó tokájú, püffedt arcú hájpacnikat nem szeretem, akiknek kezében állandóan ott a kaja, és tömik magukba.
2012. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
ezeket a kérdéseket mindig az elhízott lányok teszik fel. (olyan kérdés mint az inkább nagy vagy kicsi mell. kinek ez kinek az de általánosságban a nagy mell. itt is egyértelmű a válasz) mindig sunyin kérdezitek amúgy "teltebb és szebb arcú" vagy vékonyabb. mivel odaírod a teltebb után a szebb arcút nyilván ez jobban "vonzza" az embereket.+a kövér emberekre sokkal több szebb szó van. (telt,teltkarcsú,pici sulyfelesleg stb) de ha úgy kérdeznéd vékonyabb szép arcú vagy inkább egy túlsúlyos mindenki az 1.t választaná. remélem érthető mit akarok evvel kihozni csak mert az ilyen kérdéseknél mindig ez van "TELTEBB+szép arc+szép has stb" így persze hogy mindenki ezt mondja ez a jobb:)
2012. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ink. vékony, de nem sz a k*rva vékony mint a modell faszok meg ilyenek stb, hanem úgy legyen mit fogni rajta mindenhol de még sincs rajta felesleg.. az a jó csaj kategória (: mondjuk ez is relatív.. de számomra ezt jelenti:)
2012. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tök mindegy amíg jól kijövök fele és van egyfajta vonzalom a részemről.
2012. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha sportol, akkor úgyis lemegy a fölösleg, nem? És akkor majd bomba alakja lesz ;)
2012. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért ezt megcáfolnám, kedves utolsó... :)
2012. szept. 29. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!