Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném ha leírnátok részlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha leírnátok részletesen hogy hogyan kell csókolózni?!

Figyelt kérdés
Én még soha nem csókolóztam és 15 leszek!!!Pontosan írjátok már le hogy mit kell csinálni!!!Mert én szeretnék kezdeményezni,és a fiú nem tudna róla hogy megakarom csókolni!!
2009. aug. 3. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ezt el lehet egyáltalán magyarázni??amikor kisebb voltam (kb 10-11 éves) olvastam h kell csókolózni, és megijedtem h ez ilyen bonyolult?!

1-2 év múlva rájöttem h nincs ebben semmi bonyolult:)

Ezt nem lehet elmagyarázni sztem de ha vkinek sikerül le a kalappal:D:D

2009. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Biztos jó az, ha a fiú nem tud róla? Legalább arról tud, hogy jártok? :D Ha csak tetszik, denem jársz vele, akkor szerintem ne rögtön csókkal kezdd, mert ilyen korban még lehet, hogy beijed a srác! Amúgy annyit kell csinálni, hogy összeérjen a szátok, onnantól már menni fog :)
2009. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Hát ezt igazából nem lehet elmagyarázni..egyáltalán nem nagy ördöngösség,a lényeg hogy felkell venni a fiú ritmusát.

Na de nagyjából megpróbálom leírni.Tehát közelíts lassan, és közben kicsit döntsd oldalra a fejed, hogy ne érjen össze az orrotok, csak a szátok.Csukd be a szemed!Elöször adhatsz neki csak egy egyszerű szájrapuszit vagy kinyitod a szád majd szép lassan átdugod a nyelved a szájába és elkezded az ő nyelvét "maszírozni",mozgasd a nyelved a fiú nyelve körül körbe körbe.De ezt mondom hogy ne lehet nagyon elmagyarázni át kell élni nem nehéz egyáltalán.Ne figyelj rá görcsösen, hogy jól csináld, inkább élvezd a pillanatot, és cselekedj ösztönösen.Sok sikert:)

L/17

2009. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!Főleg a harmadiknak!!!Remélem fog sikerülni:):) és majd írok hogy mi lett XD
2009. aug. 4. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nyelvel egyből okés .xD

amúgy nyelv nélküli változat: mint az elöttem szólonál szálrapuszi simán majd szépen gyengéden oda "nyomod" az ajkad az övéhez gondolom a srác csókolozott már szval jön majd magától nyugalom.^^

2009. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ömm énis egyet értek az előttem szólókkal.

pasiként írok (17/F)


magam nevében mondom, de szerintem mindenki szereti

-lassan érzékien: elöször egyszerüen csak szájra, lassan, ha gondolod kicsit nyald meg a pasi ajkait (imádom ha csinálják meg ha én csinálom szoval)

ha a pasi ugy gondolja nyelvest akar ugyis észreveszed (ha lassan csináljátok sokkal hamarabb észreveszed)

-a nyelveddel ne foglalkozz, mozogi fog magától;)

-mellesleg arra figyelj, hogy ne ijegyj meg és huzd vissza a nyelve, de ne is dugd le a torkán. érezni fogod h mikor jó. de érjen össze a nyelvetek...(én ált szolok h többnyelv;) ha kevésnek találom :$)


megjegyzés: -nálam bevált: miota megvolt az elsö azt magyarázom be magamnak h nagyon szrul csinálom és minden alkalommal arra törekszem hogy jobb legyek. (visszajelzések alapján megvan ennek a hatása nálam:$)


17/F

2009. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már megvolt az első csókom..jó volt nagyon:)

Igaz nem volt nyelves de jó volt:P:P:P

Még csak simán csókolóztunk...nyelvestől még félek mert mi van ha nem fogom jól csinálni és azért fog elhagyni?:S

2010. máj. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!