Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok, ha valaki szerelmes verset írna nektek? (nem vadidegen)

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem gond, az a lényeg, hogy az érzéseid domináljanak benne. Én is sokat írogattam verseket, és novellákat a szerelmemnek, csak az én esetemben ő soha nem olvasta el, mert nem érdekelte:) 1 év kellett hozzá, hogy erre rájöjjek magam is (meg arra, hogy nem szeret)^^ De kitartás, ez már jót jelent:)
2012. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 10.,de szerintem jobb ha én írom meg,mert akkor mondhatom,hogy szívből jött.Amúgy azért is kézenfekvő a versírás,mert szereti az irodalmat.Ismerőseim szerint jól tudok fogalmazni,szóval bízom benne,hogy igazat mondanak és jól sikerül a vers.Az utolsó sor már tudom,hogy mi lesz és csak az előtte lévő részeket kell kitöltenem és valahogy összekapcsolnom.
2012. szept. 30. 01:00
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jó hozzáállás, ennek az is a lényege, hogy te írd, és érezni lehessen benne azt, hogy mit gondolsz róla, rólatok valójában:) Sok sikert:)
2012. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

A rózsa piros,

az ibolya kék,

néhány vers rímel,

ez nem.:)

2012. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett? Megirtad a verset? Elkuldted a lanynak?
2012. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lekoptatott a lány.Azt mondta,hogy oda se adjam,mert nem lesz köztünk soha semmi és nem akar barátot.
2012. okt. 8. 21:57
 17/19 anonim ***** válasza:
aaaaaawwwww :(
2012. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem gáz.Eleinte le voltam törve,de már túl tettem magam rajta.
2012. okt. 9. 17:52
 19/19 anonim válasza:

The roses are red, the violet is blue

I am in love, but not with you..


A rózsa vörös, az ibolya kék

Szerelmes vagyok, de nem beléd..

2015. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!