Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért visel meg ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg ennyire, hogy nincs párom és, hogy minden egyes nap mázlista szerelmes párok nyalakodását kell végignéznem, míg én senkinek sem kellek, mert csúnya fiú vagyok?

Figyelt kérdés

A rossz fiúk minden héten mást nőt kaphatnak, a pénzesek párt vehetnek maguknak, de egy szegény, csúnya fiút senki sem vesz észre és az fáj a legjobban, hogy a mostani osztálytársaim közül a lányok még köszönni sem mindig szoktak, pedig én köszönök hangosan, érthetően mindenkinek. Mintha egy undorító, ocsmány szörnyszülött lennék azt érzem emiatt. :(

Nem mutatom ki, de nagyon fáj, hogy egy lánynak se kellek, csak magamnak nyafogok meg itt, itthon sem tudják, szégyellem, hogy ilyen vesztes vagyok a lányoknál, csak, mert nem tudok olyan rossz fiú lenni, akie vágynak és nem lettem jóképű, magas sem. Pedig sok csúnya fiú van szép lánnyal, én már semmit sem értek, hogy én, ha undorítóan ocsmány vagyok a lányok szemében, akkor mégis, hogy lehet az, hogy más ronda fiúknak meg van párjuk?



2012. szept. 28. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a kérdést ne nekünk, hanem magadnak tedd fel.
2012. szept. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

miért is kell végignézned a nyalakodásukat? elég bunkók ha azt se tudják h nyilvános helyen nem illik nyalakodni. és azt pláne nem értem, mi jó abban ha nyilvános helyen csinálják. sztem normális embert tökre zavarja ha nem édeskettesben csinálhatja.


ne keseredj el, kérdező! te még iskolás vagy, nálad sokkal idősebbek is vannak hasonló helyzetben. tanulj, legyél magabiztos, teremts egzisztánciát, idővel a pár is össze fog jönni! :)

2012. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"akkor mégis, hogy lehet az, hogy más ronda fiúknak meg van párjuk?"


Nekik van önbizalmuk és nem önsajnálattal töltik a szabadidejüket. Amúgy a szürke és unalmas emberek szeretik arra fogni sikertelenségüket, hogy csúnyák és csórók, meg kicsi a farkuk.

2012. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és önbizalmat honnan szerezzen a kérdező, azt nem mondod el neki, előző? mert biztos tudod
2012. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Növessz még vagy két herét(mert amit írtál, egy nő nem tud így siránkozni mint te, de komolyan) nem férfihez méltó ez a rinyálás!

Biztos van olyan lány akinek tetszel, csak arra meg lehet hogy te nem figyelsz oda! Járj nyitott szemmel, és figyeld a lehetőségeket, meg a lepattanó puncikat!

Ha esetleg túl magas a mércéd, vidd lejjebb!

Olyan nem létezik, hogy senkinek sem tetszel, maximum magadnak sem mered beismerni!

Mivel írtad hogy sulis vagy, ezért olyan 15-17év környékére saccollak plusz-minusz 1év! :D

Nyugi, majd el jön a te időd is, csak légy türelmes, mivel a közmondás is úgy tartja, hogy türelem puncit terem! Változtass max egy picit a stílusodon a normális kereteken belül! Öltözködés, beszéd stb! Ja és stréber az ne legyél, azt tényleg nem csipázzák a csajok!

2012. szept. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad belemerülni az önsajnálatba. Jó, néha kellenek periódusok, amikor gyengének érzed magad, és jól esik kicsit sajnáltatni magad. De nem szabad ebbe belemerülni, hanem újra el kell kezdeni. Az, hogy valaki nem rosszfiú vagy nem jóképű vagy nem gazdag, mindösszesen annyit jelent, hogy több visszautasítást kell elviselni, és nem egyéjszakás kalandokat kell megcélozni. Fontos még, hogy ne görcsölj ezen. Forgolódj minél többet társaságban. Ismerj meg új embereket. Csak mozdulj valamit.
2012. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szingliség nem azt jelenti hogy nincs senkid, hanem azt hogy bárkid lehet.


Talán érdemes lenne ezen elgondolkodni.


Fiúként sosem fogom megérteni hogy más fiúk miért egy nőtől várják a "megmentőt" illetve miért az az egyetlen életcéljuk hogy legyen egy (egyeseknél bármilyen) barátnőjük.

2012. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. azért mert neked az öledbe hullott, már kevésbé vagy megértő. ha nem hullott volna az öledbe, te is ugyanúgy lennél mint a kérdező
2012. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

15:49


Nem hullott az ölembe! több mint 3 éve nincs senkim. De ettől még jó az életem, vannak céljaim, és nem sajnáltatom önmagam.


De tudom, hogy attól mert van egy barátnő az oldalamon, semmi sem változik meg! Nem lesz jó fizető állásom, nem fogok tudni perfektül 3 nyelven beszélni, és jóllakni sem fogok, és sorolhatnám napestig. Itt a siránkozók többsége, meg akkor veszi magát emberszámba ha végigdugta a fél kerületet, avagy épp van barátnője.

2012. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 17:15


Ja, csak egyrészt nekem még sosem volt barátnőm, másrészt meg nekem van vágyam egy társra, akit szerethetek és, aki viszont szeret, neekd meg nincs, te inkább magadnak való típus vagy, talán bulikban kiéled magad és szexelsz és az is elég neked, de nekem nem, sőt nekem nem is megy ez az egyéjszakás dolog sem, nem vagyok sikeres a lányoknál, ez tény.

2012. szept. 28. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!