Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és terhes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és terhes a barátomtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleimnek még nem mertem elmondani,de azt se tudom,hogy megtartsam-e a gyereket vagy csináltassak abortuszt??!!
2012. szept. 30. 10:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt mondom először a barátodnak mondd el, utána együtt mondjátok el a szüleidnek. Ők már tapasztaltak, tudnak segíteni abban, hogy mi a leghelyesebb döntés.


Biztosan terhes vagy egyébként, nem csak vaklárma?

2012. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Már elmondtam a barátomnak és igen biztos,hogy terhes vagyok.Már a teszt is pozitívat adott ki és a doki is megerősítette!!!
2012. szept. 30. 10:51
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Akkor beszéljetek a szülőkkel. Jó a kapcsolatotok?


A döntésben segíteni szinte lehetetlen. Van itt mindig pár abortusz ellenző, akiket egyébként a fene sem kérdezett, de mindig megjelennek, viszont ők sem látnak bele az életedbe. Ha ismernélek könnyebb lenne, látnám mennyire akarod, boldog vagy-e, egyáltalán belefér-e az életedbe, és reggelig sorolhatnám a szempontokat, amik megformálnák a véleményem, de így, szinte lehetetlen.


Ha jóban vagy anyuval apuval, akkor velük beszélj először.

2012. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Mondtam, hogy itt vannak, pedig a fene nem kérdezi őket :)
2012. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy nem merem megbeszélni a szüleimmel mert a nővéremmel is ez volt 2éve és tőle mindent eltiltottak amit csak lehetett,a barátjától..mindentől!!És félek,hogy velem is ez lesz!!!
2012. szept. 30. 10:56
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
Ohh, akkor itt a megoldás. Beszélj a nővéreddel és vele együtt közöljétek a szülőkkel.
2012. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már békén! Nyilván ő tudja a legjobban, h hülyeséget csináltak.


Kérdező: beszélj Anyukádékkal. (Először Anyukáddal, szerintem.) Ez komoly dolog. 18 évesen gyereket szülni nem lehetetlen, de nagyon nehéz, és az egész életedre kiható esemény. Végig kell gondolni mindent okosan, és ebben a szüleid tudnak a legtöbbet segíteni!

2012. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Jól meg kell gondolnod hogy mit akarsz! Fiatal vagy még és lehet már 18 leszel amikor megszülöd a gyereked de még akkor is gyerek vagy. Sokaktól hallottam akik fiatalon szűltek 18-20 évesen és mondták hogy nagyon megbánták mert nem bírták befejezni a sulit és mindenről le kellett mondaniuk, a gyereket sem bírják eltartani szülői segítség nélkül és az egész jövőjüket eláshatták. Nézd nem elijeszteni meg megbántani akarlak de én szerintem az ember 23-24 éves kor alatt ne nagyon akarjon gyereket mert még simán élvezhetné az életet, szórakozzon tanuljon, építse a karrierjét. A gyerek később is jöhet, ezért kell védekezni óvszerrel mert az a legmegbízhatóbb.

Meg ugye te még csak 17 vagy egyedül nem is mehetsz megszakításra sem, tehát össze kell szedned magad és jól gondold meg hogy mit akarsz mert az abortusz sem játék, meg ugye ott a tudat hogy "megölted a gyereked", tehát nem igazán tudok erre mit mondani, én csak egy véleményt mondtam, egy biztos beszéld meg a szüleiddel a dolgot mindenképp szedd össze magad mondd azt hogy: "anya apa hülye voltam nem védekeztünk teherbe estem bal bal bal" bánd meg a dolgot hagyd hogy a szüleid feldolgozzák ezt és aztán közösen üljetek le mindannyian és döntsétek el hogy mi legyen. Erre van időd addig ameddig 12 hetes leszel.

Ne haragudj ha esetleg megbántottalak volna.

2012. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
abortusz.. ne tedd tönkre az életed ilyen fiatalon.. felesleges. ha már most anya leszel mikor fogod kiélni magad? buli,haverok,pasizás.. erre is gondolj.. miből nevelitek fel a gyereket.. ???
2012. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem bírom megállni, h ha a nővéreddel ugyanez volt, hogy a viharba nem figyeltetek jobban???????????????? Jaj...
2012. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!