Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudom hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom hogy mi a helyzet?! Van egy fiú akit egy éve ismerek és azóta is tetszik.

Figyelt kérdés
A múlt héten megbeszéltünk egy talit, ami elég jól sikerült, de amikor elcsattant az első csók akkor hirtelen fura lett.. Majd pár perccel később azt mondta:" maradjunk csak barátok". Aztán búcsúzáskor megint megcsókolt és megbeszéltük egy másik talit. Azon a talin már teljesen úgy viselkedett/viselkedtünk mint egy pár, (ami azért is furcsa mivel a "barátok" nem csókolóznak. Legalábbis szerintem. ) Teljesen össze voltam zavarodva hogy most akkor mit szeretne?! A harmadik talira nem került (eddig) sor mert lemondta "mert nem ért rá". De megígérte hogy majd bepótoljuk. Aztán pár nappal később ráírtam facebookon hogy mikor pótoljuk be és hogy mikor ér rá?! A válasz az volt: hogy nem tudja mikor ér rá, mert egy barátjának kell segítenie és majd szól ha mégis ráér. Majd se szó se beszéd le lépett chatről. Azóta is azt érzem mintha kerülne chaten. Szerintetek? Teljesen összezavart, és már nem tudom hogy mi lenne a megoldás.:( (15)
2012. szept. 30. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
ez a szekér elszaladt, ne fuss utána!!!! A LEGJOBB, AMIT ESETBEN TEHETSZ az, hogy::: nem foglalkozol vele, élet tovább az életed :) általában ilyen esetekben előbb vagy utóbb (ha látja milyen jól megvagy nélküle) fel szokott keresni a srác, de ha nem akkor se bánkódj!(:
2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!