Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ket lany; az a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ket lany; az a helyzet, hogy mindketto tetszik, de nem tudom, hogy melyiket valasszam; ki mit gondol?

Figyelt kérdés

1- Kedves, aranyos, mosolygos, szep; 22 eves, 270 km-re jar egyetemre a lakhelyemtol, 40 km-re lakik szinten a lakhelyemtol(nagyvarosban), fogorvosnak keszul,az unokatestvere lakik ebben a faluban, ahol en; nyaranta, Karacsonykor es Husvetkor jon ide a rokonaihoz.

2- Szinten kedves, aranyos, mosolygos es szep, de o 18 eves; itt lakik a faluban, ahol en, meg van egy eve az egyetemig, es az egyetem ahova keszul 170km-re van; o viszont nyelvtanarnak keszul.


2011. szept. 7. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy en 30 eves vagyok, munkahelyem van a faluban mar tobb eve.
2011. szept. 7. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
válaszd azt akire ha gondolsz,pillangók repkednek a gyomrodban és dobog a szíved mint az állat és remegsz mint a kocsonya :D kb ez a szerelem,az kell neked,akinél ez megvan.
2011. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
válaszd a 3ast!
2011. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szúrkáld mindkettőt, aztán majd úgy is jön egy akivel összebútorozol és nem lesznek hülye kilóméterek.
2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem autó, hogy ilyen adatok alapján lehessen dönteni, de mondok egy jobbat!: Ha autó lenne se lehetne ennyi alapján dönteni!!!


Különbenis, mi döntsünk helyetted? Te jól átgondoltad ezt?!!!

Na oké, én választok neked de nincs reklamáció és képeket is kérek róluk!

2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!