Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, hogy reagálnátok, ha egy lány odamenne hozzátok focimeccs után és elkérné a számotok?!

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, viszont nincs fent facen így ott nemtudom felvenni a kapcsolatot vele,szóval gondoltam elkérem a számját (a közös ismerősünk idézem : "Nem akarok beleavatkozni, ha neked kell akkor kérd el te!" szóval.:D Félek, h nemadja meg. Vagy menyek oda és írjam a kezére a saját számom?:D és ha érdeklem akkor majd felhív. nem? :D Nem...Ez elég béna. Ugye?|: Nincs barátnője, tudtunkkal. ő 22-23 körül lehet én 19 leszek.
2012. szept. 30. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:

"Veszíteni nem fogsz semmit, mivel eleve a semmiből indulsz"

-MSE

2012. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne rohand le így rögtön mert úgy is elfog küldeni a búbánatba. Menj oda hozzá beszélgess vele egy kicsit pár napig játszd el aztán ha látod rajta hogy érdekled akkor elkérheted a számát. Ha rögtön ezzel rohanod le úgysem adja meg vagy kamu számot ad. Lehet megadná de nem biztos.
2012. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kérd el az övét.

Nem venném jó néven, ha hullafáradtan valaki elkezdene a kezemre firkálni és azt várná, hogy hívjam fel.

Az előbbire több esélyt látok.

2012. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szép a lány, v normálisnak tűnik, megadnám.
2012. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Focimeccs után örülök, hogy élek, nemhogy még nőzzek is. Akkor biztos hogy fáradt lesz, nem fog veled foglalkozni, találj ki valami mást.
2012. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2- es válaszoló, igen igy kellene, de az van, h nekem sulivan és utazok meg amúgysem találkozunk két nagyon távolálló tárasságban van ő és én. Soha nem látom, csak 2 hetente amikor itt van meccs és elmegyek megnézni. Kérdezett rólam a közös ismerősünktől, máshogy nemtudom felvenni vele a kapcsolatot. Meg amúgyis türelmetlen vagyok h kéthetente csak rámosolyogjak vagy valami.:D Meg .. nemigen van közös témánk:O miről beszélgethetnék vele? Menyjek oda mutatkozzak be és?
2012. szept. 30. 12:53
 7/9 A kérdező kommentje:
5 - mi mást találjak ki?
2012. szept. 30. 12:55
 8/9 anonim válasza:

Én értékelném :)

tőlem már elkérték egyszer , igaz edzés, nem mérkőzés után, de a vége az lett hogy összejöttünk :)

2012. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elkértem és megadta: DDDDDDD
2012. szept. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!