Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el életem legnagyobb szerelmét?

Figyelt kérdés

Igaz,nem jártunk...de azt mondta SZERET de gondolkoznia,kell..időt kért..én vártam is...erre csak látóm hogy kapcsolatban van egy másik lánnyal.... :////

Még a,legjobb barátnőmet is el vesztetem majdnem 10 évnyi barátság után... :'//


Nem bírom már,mindenkit elveszitek...

Kérlek segítsetek... :'(((



2012. szept. 30. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tereld el róla a figyelmedet!Van még más pasi is a világon!
2012. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de megkérdezném: Hány éves vagy?

"Legnagyobb" szerelemről beszélsz, holott nem is jártatok együtt... Valószínűleg leszel még szerelmes, ne nyugtalankodj! Ez most csak igy elsőre tűnik ilyen fájdalmasnak, legalábbis remélem!


Sok szerencsét!

2012. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17.. És senki nem hiszi el menyire fáj nekem :'(((

És azt mondta SZERET,közben meg a,másik csajnak csapta a,szelet....miért mondta..miért..://

2012. szept. 30. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

".miért mondta..miért."


Több oka is lehet.

Mert akkor ő is úgy hitte/érezte.

Mert egy szemét.

Mert hitegetett.

Mert felelőtlen.

Mert éretlen.

Mert kicsapongó.

És még száz oka lehetett annak, hogy akkor és ott azt mondta, amit mondott.

Elhiszem, hogyne hinném el, hogy kínlódsz! El fog múlni, bár ezt könnyű mondani, de majd meglátod.

És a barátnődet miért vesztetted el?

2012. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert én hívtam mindig be hozánk a,várósba( mellesleg 5 percnyi buszozásra) és elege lett belőlem..mivel sokszor hívtam be...és ezért...

Plusz olyan mocsok volt hogy egy közös barátnőnket is ellenem fordította és bemocskolt nála...hogy én MEGKÖVETELTEM hogy be jöjjön,stb... És pont most lettünk volna 10 éve lb-k... :(((

Hát a sráctol szerintm is mocskos dolog volt hogy így át vert,nem is volt anyira ezek szerint szerelmes belém.. :'( ő..még fáj eléggé....sőt.roszab....

2012. okt. 1. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnallak, de ez ne legyen olyan nagy tragedia az eletedben. Ennel csak rosszabb lesz.


Azert probalj meg helyesen irni, mert nagon gaz.

2012. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy veszítesz el mindenkit!

A srác azért mondta, hogy szeret, mert... sajna akármi oka lehetett rá, amik közül csak az egyik az, hogy azért mondta, mert így is érzett. Ha más csajjal van, hazudott rólad a barátnődnek, akkor ez az ok nem az igazi ok.

Mondani akármit lehet, mint ahogy a példa is mutatja. Súlya, jelentősége akkor van ennek a szónak, ha olyan tettek is társulnak hozzá, amik ezt az érzést alátámasztják, és ez itt nem volt meg, hiszen rég más csajjal van, téged meg csak hülyített (ha szerelmes az ember, akkor eszébe sincs gondolkodnia bármin, meg időt kérni, ugyan már...).


A lényeg, hogy szinte biztos, nem ő életed szerelme. Legalább olyan pasit válassz erre a posztra, aki téged szeret, és tényleg szeret, nem csak a szája jár!

2012. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!